Startuje kolejny operator wirtualny

Startuje kolejny operator wirtualny
Źródło zdjęć: © WP.PL

19.12.2007 12:48, aktual.: 20.12.2007 16:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

MNI Telecom jest kolejnym telekomem, który ogłosił start jako mobilny operator wirtualny (formalnie oferta będzie dostępna od stycznia). Jednak w przeciwieństwie do poprzednich MVNO wprowadza dwie różne marki, a w przyszłości może być ich więcej

MNI Telecom jest kolejnym telekomem, który ogłosił start jako mobilny operator wirtualny (formalnie oferta będzie dostępna od stycznia). Jednak w przeciwieństwie do poprzednich MVNO wprowadza dwie różne marki, a w przyszłości może być ich więcej.

Pierwszą jest Simfonia i skierowana jest do stacjonarnych abonentów MNI Telecom. Operator działa w: Warszawie, Białymstoku, Łomży, Radomiu, Łodzi, Tarnobrzegu i Piotrkowie Trybunalskim. - Głównym powodem startu jako MVNO konwergencja usług –. tłumaczy Leszek Kułak, prezes MNI Telecom. Użytkownik podpisuje z jednym operatorem umowę na dosmaczanie usługi stacjonarnych, komórkowych, oraz dostępu do Internetu. Dzięki temu może liczyć na niższe opłaty za rachunki, a także będzie otrzymywać jedną fakturę za wszystkie usługi telekomunikacyjne. Leszek Kułak dodaje, że każdy chętny, nie tylko dotychczasowy abonent MNI Telecom, może także zostać użytkownikiem Simfonii.

MNI proponuje trzy rodzaje planów taryfowych. Simplan, to brak abonamentu, stawki 4. gr. za minutę połączenia, oraz 25 gr. za SMS do wszystkich sieci (aktywacja za 12,20 zł). Simpatia to wspólna opłata za pakiet dla wszystkich dzwoniących w grupie promocyjnej. Minuta połączenia w sieci MNI Telecom i Simfonii kosztuje 25 gr., ma także do 600 minut lub tysiąca SMS-ów w pakiecie. Wreszcie Maksima to do 360 minut, lub 750 SMS-ów w pakiecie. Minuta za połączenie w sieci MNI Telecom i Simfonia wynosi 44 gr., do wszystkich innych sieci za wyjątkiem Play – 50 gr.

MNI zamierza subsydiować telefony oferując je od złotówki. Zaoferuje łącznie 1. modeli, z czego cztery działają w sieciach GSM/VoIP. Dają możliwość wyboru – czy chce się rozmawiać przez sieć komórkową, czy przez stacjonarną, z którą łączy się przez WiFi.

Drugą marką będzie EZO mobile. Skierowana jest do tych, których interesują horoskopy, tarot i innych elementów ezoteryki. Właśnie na takie usługi dodatkowe będę mogli liczyć posiadacze kart w EZO mobile. –. Oczywiście będą mogli także dzwonić jak z normalnego telefonu komórkowego – zapewnił Leszek Kułak.

Zdaniem szefa MNI Telecom oferta MNI nie jest z założenia konkurencją dla Ery, Orange, czy Plusa i skupia się na zagospodarowaniu pewnej niszy. Liczy, że w 200. r. pozyska 20 tys. abonentów, zaś w ciągu trzech lat ich liczba wzrośnie do 60 tys. MNI jako MVNO będzie korzystać z sieci Orange.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)