Drożej do nowych w Simplusie

Drożej do nowych w Simplusie

Drożej do nowych w Simplusie
11.03.2010 23:18, aktualizacja: 12.03.2010 09:27

Od 13. kwietnia ulega zmianie cennik Simplusa. Nowości to głównie "rozbicie" cennika połączeń do poszczególnych operatorów, a wraz z tym - podwyżka do P4 i CenterNetu oraz operatorów, którzy jeszcze nie wystartowali.

Od 13. kwietnia ulega zmianie cennik Simplusa. Nowości to głównie "rozbicie" cennika połączeń do poszczególnych operatorów, a wraz z tym - podwyżka do CenterNetu oraz operatorów, którzy jeszcze nie wystartowali.

Połączenia CenterNetu będą od tego dnia kosztowąły 0,80 zł we wszystkich taryfach.

_ Zapisy cennika dotyczące opłat za połączenia krajowe określonych cennikiem za minutę połączenia do abonentów lub użytkowników dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci Polkomtel S.A., Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel sp. z o.o., Polskiej Telefonii Cyfrowej sp. z o.o., P4 sp. z o.o., Cyfrowy Polsat S.A. oraz CenterNet S.A. nie stanowią zapewnienia stosowania tych stawek do abonentów lub użytkowników dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem tych sieci, którzy rozpoczną działalność w przyszłości. (…) Do operatorów infrastrukturalnych zalicza się m.in. Aero2 sp. z o.o., Mobyland sp. z o.o. i Sferia S.A., po połączeniu ruchomej sieci telekomunikacyjnej tego operatora z siecią Polkomtel _ - dodano w cenniku.

Dokładne zmiany w cenniku zostały opisane na stronie simplus.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)