AloAlo - nowy system VoIP od VoxNet

AloAlo - nowy system VoIP od VoxNet

AloAlo - nowy system VoIP od VoxNet
09.01.2009 15:04, aktualizacja: 09.01.2009 16:44

VoxNet, operator telefonii VoIP, wprowadził usługę AloAlo, dzięki której osoby nawet bez dostępu do Internetu będą mogły korzystać z tańszych połączeń internetowych.

Każda osoba która zarejestruje się w serwisie _ www.aloalo.pl _ i zrobi przedpłatę uzyskuje możliwość tanich połączeń ze stacjonarnego telefonu bez żadnych abonamentów i formalności.

Wykonywać połączenia można na dwa sposoby. Korzystając z Internetu w panelu użytkownika ww. serwisu wpisuje się numer, z którego się dzwoni oraz numer, z którym ma nastąpić połączenie. System sam oddzwoni, łącząc od razu z wybranym numerem. Wybierane numery można zapisać w książce kontaktów.

Druga możliwość to ze swojego zdefiniowanego w systemie numeru należy połączyć się z numerem _ 0 800 000 555 _, odłożyć słuchawkę i poczekać, aż system oddzwoni. Po odebraniu podaje się numer docelowy. Jeśli się wygeneruje wcześniej w panelu specjalny PIN to będzie można także dzwonić dowolnego telefonu stacjonarnego, podając przed numerem docelowym PIN autoryzacyjny.

Połączenia stacjonarne do większości krajów Europy, USA i Kanady kosztują 9 gr. za minutę. Połączenia na polskie komórki to 39 groszy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)