Specjalna oferta Netii dla studentów

Strona głównaSpecjalna oferta Netii dla studentów
01.09.2009 12:40
Specjalna oferta Netii dla studentów
Źródło zdjęć: © netia

1. września rusza nowa promocja Netii Masz indeks, masz sieć. Dzięki niej, studenci w zasięgu infrastruktury kablowej Netii oraz należących do Grupy Netia sieci ethernetowych, będą mogli uzyskać dostęp do internetu z umową na osiem miesięcy na warunkach porównywalnych z promocyjnymi umowami, zawieranymi na 24 miesiące.

_ Nowa promocja Netii jest skonstruowana tak, aby student nie musiał się martwić, co zrobić z umową na internet, gdy np. wygaśnie mu umowa najmu lokalu po zakończeniu roku akademickiego _ - powiedział Artur Dominiak, dyrektor departamentu rozwoju i zarządzania produktami HOME i SOHO/SME - _ Natomiast technologie, w których świadczona jest promocyjna usługa gwarantują wysoką przepływność łączy, przydatną szczególnie studentom kierunków technicznych. _

W ramach promocji student może podpisać umowę na usługę dostępu do internetu obowiązującą 8 miesięcy. Po tym okresie umowa może zostać przedłużona na czas nieokreślony z tą samą opłatą abonamentową. Warunkiem podpisania umowy jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej. W promocji są dostępne trzy warianty przepływności łącza, na atrakcyjnych, porównywalnych z warunkami promocji z umową na dwa lata. Za łącze 2 Mb/s opłata abonamentowa wynosi 49 zł miesięcznie, za 4 Mb/s - 59 zł, a za 8 Mbit/s - 79 zł.

Promocyjna usługa dostępna jest za pośrednictwem własnej infrastruktury Netii (sieci miedzianej) oraz należących do Grupy Netia spółek ethernetowych. Dostępność oferty można sprawdzić na stronie operatora.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)