Specjalna oferta Netii dla studentów

Specjalna oferta Netii dla studentów

Specjalna oferta Netii dla studentów
Źródło zdjęć: © netia
01.09.2009 12:40, aktualizacja: 01.09.2009 13:17

1. września rusza nowa promocja Netii Masz indeks, masz sieć. Dzięki niej, studenci w zasięgu infrastruktury kablowej Netii oraz należących do Grupy Netia sieci ethernetowych, będą mogli uzyskać dostęp do internetu z umową na osiem miesięcy na warunkach porównywalnych z promocyjnymi umowami, zawieranymi na 24 miesiące.

_ Nowa promocja Netii jest skonstruowana tak, aby student nie musiał się martwić, co zrobić z umową na internet, gdy np. wygaśnie mu umowa najmu lokalu po zakończeniu roku akademickiego _ - powiedział Artur Dominiak, dyrektor departamentu rozwoju i zarządzania produktami HOME i SOHO/SME - _ Natomiast technologie, w których świadczona jest promocyjna usługa gwarantują wysoką przepływność łączy, przydatną szczególnie studentom kierunków technicznych. _

W ramach promocji student może podpisać umowę na usługę dostępu do internetu obowiązującą 8 miesięcy. Po tym okresie umowa może zostać przedłużona na czas nieokreślony z tą samą opłatą abonamentową. Warunkiem podpisania umowy jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej. W promocji są dostępne trzy warianty przepływności łącza, na atrakcyjnych, porównywalnych z warunkami promocji z umową na dwa lata. Za łącze 2 Mb/s opłata abonamentowa wynosi 49 zł miesięcznie, za 4 Mb/s - 59 zł, a za 8 Mbit/s - 79 zł.

Promocyjna usługa dostępna jest za pośrednictwem własnej infrastruktury Netii (sieci miedzianej) oraz należących do Grupy Netia spółek ethernetowych. Dostępność oferty można sprawdzić na stronie operatora.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)