Walentynkowa promocja Netii

Walentynkowa promocja Netii14.02.2014 12:00
Walentynkowa promocja Netii
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Netia przygotowała limitowaną ofertę na Walentynki - trzy miesiące internetu za 1 zł oraz pakiet Telewizji Osobistej z Internetem w niższej cenie przez cały okres trwania umowy.

Netia z okazji Walentynek przygotowała specjalne oferty promocyjne. Szybki Internet Max 20 Mb/s bez limitu transferu danych i routerem Wi-Fi Netia Spot przez pierwsze 3 miesiące kosztuje 1 zł (po upływie tego czasu kosztować będzie 49,90 zł miesięcznie).

Dla tych, którzy potrzebują jeszcze szybszego łącza, Netia przygotowała promocyjną ofertę z szybkim dostępem do internetu Netia FOTON (w zależności od technologii do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s) z nielimitowanym transferem danych i Netia Spotem, również w cenie 1 zł przez pierwsze 3 miesiące. Po upływie tego okresu klient zapłaci 59,90 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wybiorą pakiet: Internet z Telewizją Osobistą, mają do wyboru dwie oferty specjalne - obie tańsze o 10 zł miesięcznie od standardowych ofert promocyjnych. Pierwsza z nich to pakiet Telewizji Osobistej (od 35 zł miesięcznie przy minimalnym zobowiązaniu) razem z dostępem do Internetu w opcji Max 20 Mb/s, nielimitowanym transferem oraz Netia Spotem i dekoderem Netia Player - w cenie 69,90 zł miesięcznie (cena z e-fakturą). Pakiet TV z internetem FOTON kosztuje 10 zł miesięcznie więcej.

Powyższa oferta promocyjna dotyczy wyłącznie usług dostępowych na sieci własnej Grupy Netia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)