Walentynkowa promocja Netii

Walentynkowa promocja Netii

Walentynkowa promocja Netii
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.02.2014 12:00, aktualizacja: 20.02.2014 11:05

Netia przygotowała limitowaną ofertę na Walentynki - trzy miesiące internetu za 1 zł oraz pakiet Telewizji Osobistej z Internetem w niższej cenie przez cały okres trwania umowy.

Netia z okazji Walentynek przygotowała specjalne oferty promocyjne. Szybki Internet Max 20 Mb/s bez limitu transferu danych i routerem Wi-Fi Netia Spot przez pierwsze 3 miesiące kosztuje 1 zł (po upływie tego czasu kosztować będzie 49,90 zł miesięcznie).

Dla tych, którzy potrzebują jeszcze szybszego łącza, Netia przygotowała promocyjną ofertę z szybkim dostępem do internetu Netia FOTON (w zależności od technologii do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s) z nielimitowanym transferem danych i Netia Spotem, również w cenie 1 zł przez pierwsze 3 miesiące. Po upływie tego okresu klient zapłaci 59,90 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wybiorą pakiet: Internet z Telewizją Osobistą, mają do wyboru dwie oferty specjalne - obie tańsze o 10 zł miesięcznie od standardowych ofert promocyjnych. Pierwsza z nich to pakiet Telewizji Osobistej (od 35 zł miesięcznie przy minimalnym zobowiązaniu) razem z dostępem do Internetu w opcji Max 20 Mb/s, nielimitowanym transferem oraz Netia Spotem i dekoderem Netia Player - w cenie 69,90 zł miesięcznie (cena z e-fakturą). Pakiet TV z internetem FOTON kosztuje 10 zł miesięcznie więcej.

Powyższa oferta promocyjna dotyczy wyłącznie usług dostępowych na sieci własnej Grupy Netia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)