Netia: nowa promocja dla studentów

Netia: nowa promocja dla studentów

Netia: nowa promocja dla studentów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.09.2013 12:00

Z okazji zbliżającego się rozpoczęcia roku akademickiego, Netia przygotowała nową, specjalną ofertę usługi szerokopasmowego dostępu do internetu lub pakietu internet + telefon z umową trwającą 9 miesięcy.

Nowa, promocyjna oferta Netii _ Na czasie przez 9 miesięcy _ przewiduje kilka wariantów usług. Dostęp do internetu kosztuje od 39,90 zł miesięcznie (opcja do 1 Mb/s; opcja do 4 Mb/s dostępna w cenie 49,90 zł miesięcznie). Najszybsza dostępna w tej promocji opcja, to _ Szybki Internet Max 20 _, za 59,90 zł miesięcznie (cena z e-fakturą).

Klienci mogą zakupić również promocyjny pakiet internet + telefon w cenie od 59,90 zł miesięcznie (opcja _ Szybki Internet 4 Mb/s _ + _ Lepszy Telefon 30 _, usługa z e-fakturą).

Oferta promocyjna _ Na czasie przez 9 miesięcy _ dostępna jest na sieci własnej Netii i jest skierowana do nowych klientów. W ramach umowy, klient otrzymuje urządzenie Netia Spot, wraz z możliwością przyłączenia się do międzynarodowej sieci Wi-Fi Fon. Może również bezpłatnie korzystać z usługi _ Wirtualnego Dysku _ (z limitem do 1 GB).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)