Soundbook X3 - głośnik Bluetooth z radiem FM, mikrofonem i NFC

Soundbook X3 - głośnik Bluetooth z radiem FM, mikrofonem i NFC
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.01.2014 14:44, aktual.: 29.01.2014 15:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bayan Audio wprowadza do sprzedaży nowy model bezprzewodowego głośnika Bluetooth z radiem FM i funkcją zestawu głośnomówiącego Soundbook X3. Głośnik oparty jest na 20-watowym wzmacniaczu, czyli o 5 W mocniejszym niż w mniejszej wersji Soundbooka.

Soundbook X3 wykorzystuje zaawansowane kodeki aptX do bezprzewodowego przesyłania dźwięku, przy zachowaniu jego wysokiej jakości. Głośnik uzyskuje łączność przy pomocy standardu Bluetooth 4.0. pozostając w zgodzie z wersjami 2.1 i wyższymi. Zintegrowany moduł NFC pozwala na błyskawiczne łączenie się z kompatybilnymi urządzeniami przez ich zbliżenie do głośnika. Za redukcję szumu odpowiada system TDMA. Współczynnik zawartości harmonicznych (THD) określający poziom zniekształceń dźwięku wynosi w przypadku Soundbooka X3 mniej niż 2 proc. Oprócz połączenia bezprzewodowego jest też możliwość podłączenia źródła dźwięku za pomocą 3,5 mm wtyczki mini jack.

Wyświetlacz LED znajdujący się na przednim panelu urządzenia podaje informacje o stanie baterii, częstotliwości radia FM oraz wskazuje aktualne źródło dźwięku. Bateria Soundbooka X3 pozwala na maksymalnie 1. godzin odtwarzania muzyki przy połączeniu Bluetooth.

Do wykończenia obudowy Soundbooka X3 wykorzystano aluminium, które nie tylko zapewnia solidność konstrukcji, ale także korzystnie wpływa na akustykę. W oprawie głośnika wbudowana jest antena radiowa. Dodatkowo z tyłu urządzenia znajduje się dodatkowy port USB, pozwalający naładować telefon czy odtwarzacz mp3.

Soundbook X3 występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: niebiesko-turkusowej oraz czarno-pomarańczowej.

Gwarancja: 2 lata
Cena: 129. zł brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)