Creative Airwave - głośnik Bluetooth z technologią NFC

Creative Airwave - głośnik Bluetooth z technologią NFC

Creative Airwave - głośnik Bluetooth z technologią NFC
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.05.2013 11:59, aktualizacja: 14.05.2013 13:18

Creative Airwave to bezprzewodowy głośnik Bluetooth wzbogacony o technologię NFC. Urządzenie dostępne jest w czterech wersjach: czarnej, zielonej, niebieskiej
i różowej.

Creative Airwave to pierwszy głośnik producenta wyposażony w technologię NFC (Near Field Communication), umożliwiającą nszybkie parowanie urządzeń. By rozpocząć odtwarzanie muzyki, wystarczy dotknąć głośnika Airwave smartfonem lub innym urządzeniem mobilnym pracującym w trybie NFC. Ponadto Airwave korzysta ze standardowej technologii Bluetooth, dzięki czemu głośnika używać można również przy pomocy nadajników nieobsługujących technologii NFC. Za przesyłanie dźwięku odpowiada kodek aptX.

Głośnik wyposażono także w złącze micro-USB służący do ładowania baterii głośnika Airwave. Eliminuje to konieczność korzystania z oddzielnej ładowarki. Creative Airwave wyposażony został w baterię litowo-polimerową, która po pełnym naładowaniu umożliwia nieprzerwane granie do 1. godzin. Dostępne jest także złącze AUX do podłączania urządzeń w klasyczny sposób.

Głośnik Airwave wykorzystywać można również jako narzędzie do konferencji telefonicznych. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów przy zachowaniu czystego i wyraźnego dźwięku.

Cena: 399 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)