Stylowy, ręcznie wykonany głośnik z radiem FM

Strona głównaStylowy, ręcznie wykonany głośnik z radiem FM
26.05.2010 00:06
Stylowy, ręcznie wykonany głośnik z radiem FM
Źródło zdjęć: © pyramidistribution.com

Firma Pyramid Distribution wprowadziła do swojej oferty nowy, stylowy głośnik do iPoda i innych odtwarzacz MP3 – Motz Tiny Wooden Emotion Speaker. Nowość jest połączeniem przenośnego...

Firma Pyramid Distribution wprowadziła do swojej oferty nowy, stylowy głośnik do iPoda i innych odtwarzacz MP3 – Motz Tiny Wooden Emotion Speaker.

Nowość jest połączeniem przenośnego głośnika do odtwarzacza MP3 oraz radia FM z funkcją automatycznego skanowania. Całość została zamknięta w klasycznej, bardzo stylowej obudowie wykonanej z drewna morelowego i mierzy 60mm x 16mm x 29mm, przy wadze zaledwie 2. g. Motz Tiny Wooden Emotion Speaker posiada wbudowaną antenę oraz litowo-polimerowy akumulator, ładowany poprzez port USB. Zapewnia on od 5 do 10 godzin ciągłej pracy – w zależności od sposobu słuchania muzyki (odpowiednio: przez głośnik lub przez podłączone słuchawki).

Producent gwarantuje, że każdy głośnik jest całkowicie ręcznie wykonany. Oczywiście przekłada się to na jego cenę, która wynosi niespełna 50 dolarów.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)