Stylowy, ręcznie wykonany głośnik z radiem FM

Stylowy, ręcznie wykonany głośnik z radiem FM
Źródło zdjęć: © pyramidistribution.com

26.05.2010 00:06, aktual.: 26.05.2010 00:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Pyramid Distribution wprowadziła do swojej oferty nowy, stylowy głośnik do iPoda i innych odtwarzacz MP3 – Motz Tiny Wooden Emotion Speaker. Nowość jest połączeniem przenośnego...

Firma Pyramid Distribution wprowadziła do swojej oferty nowy, stylowy głośnik do iPoda i innych odtwarzacz MP3 – Motz Tiny Wooden Emotion Speaker.

Nowość jest połączeniem przenośnego głośnika do odtwarzacza MP3 oraz radia FM z funkcją automatycznego skanowania. Całość została zamknięta w klasycznej, bardzo stylowej obudowie wykonanej z drewna morelowego i mierzy 60mm x 16mm x 29mm, przy wadze zaledwie 2. g. Motz Tiny Wooden Emotion Speaker posiada wbudowaną antenę oraz litowo-polimerowy akumulator, ładowany poprzez port USB. Zapewnia on od 5 do 10 godzin ciągłej pracy – w zależności od sposobu słuchania muzyki (odpowiednio: przez głośnik lub przez podłączone słuchawki).

Producent gwarantuje, że każdy głośnik jest całkowicie ręcznie wykonany. Oczywiście przekłada się to na jego cenę, która wynosi niespełna 50 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także