Bayan Audio Soundbook - głośnik Bluetooth z radiem FM

Bayan Audio Soundbook - głośnik Bluetooth z radiem FM

Bayan Audio Soundbook - głośnik Bluetooth z radiem FM
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.12.2013 14:53, aktualizacja: 07.01.2014 11:19

Firma Bayan Audio debiutuje w Polsce przenośnym głośnikiem bezprzewodowym Soundbook. Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w radio FM oraz wbudowany mikrofon.

Soundbook korzysta z łączności bezprzewodowej opartej na standardzie Bluetooth 4.0. który wyróżnia się zmniejszonym zużyciem energii. Oprócz tego głośnik można sparować ze smartfonem czy tabletem wyposażonym w moduł NFC. W tym celu wystarczy przystawić jedno urządzenie do drugiego.

Za kompresję sygnału audio przesyłanego do głośnika odpowiada specjalnie zaprojektowany do rozwiązań bezprzewodowych kodek aptX. Jakość odtwarzanego dźwięku podnosi zastosowanie technologii redukcji szumu TDMA.

Słuchanie muzyki z telefonu na głośniku Soundbook nie musi oznaczać utraty kontaktu. Gdy ktoś zadzwoni, Soundbook automatycznie przejdzie w tryb konferencji, w którym można skorzystać z wbudowanego mikrofonu. Po zakończeniu rozmowy głośnik powróci do odtwarzania muzyki.

Bayan Audio Soundbook jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: niebiesko-turkusowej oraz czarno-pomarańczowej. Obudowa głośnika została wykonana z aluminium, które pokryte jest wytrzymałą oprawą z nylonu balistycznego. Urządzenie jest gotowe do pracy od razu po otwarciu oprawy, która spełnia również rolę podstawki.

Bateria urządzenia pozwala na maksymalnie 1. godzin odtwarzania muzyki. Głośnik ma wymiary 16 cm (szer.) x 8,8 cm (wys.) x 3,8 cm (głęb.) oraz waży 530 gramów. W skład zestawu oprócz głośnika wchodzą: kabel minijack 3,5 mm, kabel USB-miniUSB oraz zasilacz do ładowania baterii.

Gwarancja: 2 lata
Cena: 89. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)