Skype 3.2 Gold - poprawa połączeń

Skype 3.2 Gold - poprawa połączeń
Źródło zdjęć: © Skype

10.05.2007 09:00, aktual.: 10.05.2007 14:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Skype, zgodnie z obietnicami, wprowadziła nowe wydanie swojego komunikatora internetowego dla systemu Windows. Najistotniejszymi zmianami są personalizacja konta użytkownika oraz poprawiona jakość rozmów.

Wersja 3.2 wprowadza raczej drugorzędne zmiany, biorąc pod uwagę wszystkie funkcje Skype, czyli rozmowy głosowe PC-PC, telefon-PC czy PC-telefon. Miliony ludzi na całym świecie nie wyobrażają sobie nowoczesnej komunikacji bez opcji rozmów wideo za darmo czy też tanich rozmów zagranicznych. Dlaczego warto przesiadać się na nowe wydanie? Jest tutaj kilka ciekawych opcji.

Pierwszą z nich jest możliwość zrobienia zdjęcia za pomocą kamery internetowej. Ta funkcja działała rzecz jasna z większością współczesnych urządzeń do przechwytywania obrazu, jednak wymagała uruchomienia dodatkowych programów - teraz funkcja ta jest wbudowana w komunikator. Dzięki niej łatwo jest wzbogacić swój profil o zdjęcie.

Dostępne jest importowanie danych z książek adresowych aplikacji jak MSN Hotmail, GMail i Yahoo! Mail. _ "Skype pozostaje wierny swojej misji oferowania darmowych rozmów przez internet w najlepszy z możliwych sposobów i nie ustajemy w pracach, aby tak było. Najnowsza wersja umożliwia indywidualizację i łatwy dostęp do konta, import kontaktów oraz wygodne robienie zdjęć. Poprawiona została także jakość dźwięku, co sprawia, że wydaje się, iż nasz rozmówca jest w tym samym pokoju co my." _ - stwierdził Carter Adamson, Desktop Products Direktor w firmie Skype.

Zaprezentowana wersja zawiera także nowy system eliminacji echa oraz redukcji dźwięków pochodzących z otoczenia, co dodatkowo poprawia jakość połączeń. Oficjalnie zaprezentowano także funkcję Send Money - wcześniej dostępną tylko w wersji beta. Pozwala ona użytkownikom komunikatora bezpośrednio z okna programu przesyłać pieniądze do innych użytkowników Skype za pośrednictwem systemu płatności PayPal.

W programie wprowadzono także niewielkie zmiany w interfejsie użytkownika.

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://skype.com

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także