Samsung SGH‑i450 - dual-slide z Symbianem

Samsung SGH-i450 - dual-slide z Symbianem

25.03.2008 17:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung SGH-i450 to najnowszy muzyczny telefon komórkowy Samsunga, o rozsuwanej konstrukcji dual slide i systemem operacyjnym Symbian.

Samsung SGH-i450 to najnowszy muzyczny telefon komórkowy Samsunga, który wyróżnia się konstrukcją dual slide - telefon rozsuwa się w dwie strony: z jednej ukazuje się duża klawiatura alfanumeryczna, która umożliwia telefonowanie lub przesyłanie wiadomości, a z drugiej - metalowe głośniki. W "części muzycznej" pomiędzy głośnikami umieszczono dotykowe półkole nawigacyjne, które ułatwia poruszanie się po funkcjach muzycznych, szczególnie, gdy telefon jest w pozycji poziomej, a wyświetlacz w optymalnej - panoramicznej pozycji.

Głośniki umieszczone w górnej części obudowy oferują bardzo dobrą jakość dźwięku gwarantowaną przez wzmacniacz oparty na technologii ICEpower, opracowanej przez firmę Bang & Olufsen. Telefon posiada specjalny muzyczny interfejs, który pomaga w zarządzaniu poszczególnymi folderami. Dzięki 35MB pamięci wewnętrznej możliwe jest zapisanie ulubionych plików, a złącze kart microSD umożliwia zwiększenie liczby przechowywanych utworów (do 4GB pamięci). W modelu nie zabrakło także radia FM, funkcji "background music" oraz trybu offline.

Duży 2,4-calowy wyświetlacz zapewnia wygodę korzystania z funkcji multimedialnych dostępnych w telefonie: aparatu o rozdzielczości 2 Mpix z flashem oraz aparatu VGA do wideokonferencji, nagrywania i odtwarzania krótkich filmów video. Panoramiczny ekran o 262 mln kolorów daje możliwość przeglądania stron internetowych, a przesyłania plików możliwe jest dzięki technologii WCDMA wraz HSDPA o maks. prędkością 3,6 Mbps. By przesłać dane do/z komputera wystarczy skorzystać z kabla USB lub technologii Bluetooth 2.0 EDR (A2DP).

Samsung SGH-i450 to pierwszy telefon w ofercie firmy oparty na systemie operacyjnym Symbian v9.2 S60 3rd Edition z dodatkiem Feature Pack 1. Źródło energii stanowi bateria litowo-jonowa o pojemności 1140 mAh, pozwalająca na prawie 8 godzin rozmów.

Telefon dostępny będzie w sugerowanej cenie detalicznej 1199 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)