Samsung SGH-F480 i SGH-F400 - styl i multimedia

Samsung SGH‑F480 i SGH‑F400 - styl i multimedia

Samsung SGH-F480 i SGH-F400 - styl i multimedia
14.02.2008 17:08

Linia "F" koreańskiego producenta to telefony w których nacisk położono przede wszystkim na zaawansowane funkcje multimedialne. Samsung F480 specjalizuje się w fotografii, zaś F400 w funkcjach muzycznych.

Linia "F" koreańskiego producenta to telefony w których nacisk położono przede wszystkim na zaawansowane funkcje multimedialne. Samsung SGH-F480 specjalizuje się w fotografii, zaś SGH-F400 w funkcjach muzycznych.

Samsung SGH-F480 to jednobryłowy telefon zaprojektowany w bardzo minimalistyczny, przyjemny dla oka sposób. Niemal cały przedni panel telefonu zajmuje dotykowy ekran o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości QVGA (320 x 240 pikseli). Wbudowany aparat fotograficzny ma rozdzielczość 5Mpix i cechuje się takimi funkcjami jak autofokus, diodowa lampa błyskowa i stabilizacja obrazu.

Rzecz jasna telefonu nie pozbawiono funkcji odtwarzacza muzycznego, czy multiformatowego odtwarzacza wideo, we specyfikacji pojawia się dodatkowo radio i możliwość edycji materiałów wideo, w tym tryb slow-motion.

Telefon łączy się z Internetem za pomocą modułu HSDPA, z prędkością sięgającą 7,2 Mb/s. Oferuje zaawansowaną przeglądarkę internetową, wygodnego klienta email i aplikację do tworzenia prowadzenia blogów.

Telefon ma zaledwie 11,5mm grubości, co wraz z innowacyjnym menu, podkreśla piękno i styl nowej propozycji Samsunga.

|

Obraz

|
| --- | Samsung SGH-F400 to już zgoła inny produkt, w którym podobnie jak w zbliżonym konstrukcyjnie modelu Samsung SGH-i450, skupiono się przede wszystkim na zaawansowanych funkcjach muzycznych. Jest to dwukierunkowo rozsuwany telefon, w którym odsunięcie ekranu ku górze ujawnia standardową klawiaturę numeryczną, zaś przesunięcie ekranu ku dołowi, ukazuje głośniki, opracowane przez firmę _ Bang & Olufsen _.

Wybitną jakość dźwięku zapewnić ma technologia ICEamp markowana również przez _ Bang & Olufsen _. Telefon posiada zaawansowany odtwarzacz muzyczny, radio FM z systemem RDS i wieloformatowy odtwarzacz wideo.

Ekran o przekątnej 2,2 cala ma rozdzielczość QVGA, z tyłu telefonu zamontowano aparat fotograficzny 3 Mpix, wspierany diodową lampą błyskową. Za transmisję danych odpowiada moduł HSDPA łączący się z Internetem z prędkością do 3,6 Mb/s.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)