Samsung Galaxy Note 5: za darmo dla turystów

Samsung Galaxy Note 5: za darmo dla turystów
Źródło zdjęć: © WP

01.02.2016 10:45, aktual.: 01.02.2016 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung postanowił umacniać pozytywny wizerunek firmy wśród osób, które odwiedzają Koreę Południową. W bardzo ciekawy sposób.

We współpracy z firmą SK Telekom, czyli największym koreańskim operatorem komórkowym, Samsung rozpocznie pod koniec lutego akcję promocyjną. Jedyne, co trzeba zrobić, by się na nią załapać, to... być turystą. A konkretniej: odwiedzić jako turysta Koreę Południową.

W takim wypadku nie tylko mamy szansę na bezpłatne wypożyczenie Samsunga Galaxy Note 5 (do pięciu dni), ale połączone jest to dodatkowo z uzyskaniem bezpłatnego transferu danych do wysokości 1 GB. Akcja z jednej strony promować ma zaawansowanie technologiczne Korei Południowej, a z drugiej - oczywiście turystykę.

Samsung i SK Telekom planują rozdawać w ten sposób smartfony i pakiety danych około 25. turystom tygodniowo. W ujęciu rocznym powinno to przełożyć się na wiele tysięcy użytkowników, jednak źródło informacji mówi o "zaledwie" ponad 1200 turystów. Oznacza to prawdopodobnie, że akcja będzie ograniczona w czasie.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Intrygujące plotki na temat następcy iPada Air 2

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)