Rysik S Pen do Samsung Galaxy Note 7 z nowymi funkcjami

Rysik S Pen do Samsung Galaxy Note 7 z nowymi funkcjami
01.08.2016 11:27
Rysik S Pen do Samsung Galaxy Note 7 z nowymi funkcjami
Źródło zdjęć: © mat. prasowy

Za co wielu użytkowników ceni sobie szczególnie serię Note? Za dołączane w komplecie, chowane w obudowie rysiki S Pen. Wygląda na to, że w przypadku modelu Note 7 polubią ten rysik jeszcze bardziej.

Już jutro premiera nowego Samsunga Galaxy Note 7, a wraz z nim - nowego rysika S Pen. To - wydawałoby się - proste urządzenie wbudowane w korpus każdego Note'a, co roku zadziwia nowymi, niezwykłymi funkcjami, takimi jak chociażby możliwość pisania po wyłączonym ekranie smartfona w Galaxy Note 5. No i bardziej ogólnie - wielu użytkowników ceni sobie serie Note właśnie ze względu na rysiki S Pen.

Tym razem może być podobnie - choć trudno to sobie wyobrazić, ale nowy S Pen będzie prawdopodobnie jeszcze lepszy, jeszcze ciekawszy i jeszcze bardziej użyteczny - za sprawą trzech nowych funkcji.

*Pierwsza *z nich nosi nazwę *Translate *i nie trzeba chyba wielkiego wysiłku wyobraźni, by domyślić się, do czego będzie służyć. Wystarczy wyciągnąć rysik i zaznaczyć słowo na ekranie, które chcemy przetłumaczyć - resztą zajmie się specjalna aplikacja.

Druga *funkcja nosi równie czytelną nazwę *Magnify. Przytrzymanie rysika S Pen nad wybranym obszarem ekranu będzie powodować jego powiększenie. Natomiast *trzecia *funkcja *Glance *ma służyć do szybkiego, wygodniejszego niż do tej pory przełączania między aplikacjami uruchomionymi na smartfonie - oczywiście również z pomocą rysika S Pen.

Czego jeszcze nie wiemy o nowym rysiku? W kontekście informacji o wodoodporności nowego Samsunga Galaxy Note 7 ciekawa wydaje się kwestia tego, jak S Pen będzie się zachowywał pod wodą. Czy będzie można go bezpiecznie wyjmować? A jeśli tak ? czy również pod wodą będzie można pisać nim po ekranie smartfona? Tylko czy uważacie, że taka opcja może się komuś na serio przydać?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Modder zawstydził Nintendo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)