Nagrywarka DVD z dyskiem 400 GB

Nagrywarka DVD z dyskiem 400 GB

Nagrywarka DVD z dyskiem 400 GB
04.09.2007 10:30, aktualizacja: 04.09.2007 11:04

Berlińskie targi IFA 2007 stały się dla koncernu Panasonic areną prezentacji wielu nowych urządzeń z segmentu elektroniki użytkowej. Jedną z nowości jest nagrywarka DVD z serii DIGA, nosząca oznaczenie DMR-EH770. Urządzenie charakteryzuje się m.in. wbudowanym dyskiem twardym o pojemności 400 GB oraz obsługą interfejsów USB i HDMI.

Nagrywarka obsługuje formaty DVD-RAM, DVD-R/+R, DVD-/+R DL ( przy czym niemożliwe jest bezpośrednie nagranie na płytach DVD-R DL bądź +R DL - materiał wstępnie musi zostać zapisany na dysku ), DVD-RW, DVD+RW. Urządzenie odtwarza też "divx-y" oraz pliki MP3 i grafikę w formacie JPEG.

W pobliżu dysku twardego umieszczono amortyzator ( podobnie jak w poprzednich modelach ). W DMR-EH770 znajduje się on jednak w bliższym sąsiedztwie HDD, co, jak zapewnia producent, powoduje skuteczniejsze tłumienie wibracji i zapobieganie rezonowaniu z obudową.
Poziom generowanego przez nagrywarkę hałasu sięga 30 dBA. Dźwięk z płyt CD Audio zgrywany jest w formacie liniowym PCM.

Nagrywarka posiada przetwornik cyfrowo-analogowy 192 kHz/24-bit oraz dekoder Dolby Digital/DTS. W urządzeniu zastosowano system konwersji i/p, korzystający z technologii Precise Pixel Generation, oraz konwersji "w górę", co ma poprawić jakość obrazu w rozdzielczości 1080p oglądanego na panoramicznych wyświetlaczach HDTV ( Precise Pixel Generation oferuje adaptacyjną korekcję ruchu, przetwarzanie diagonalne oraz wykrywanie i przetwarzanie 2:2 ). Na przednim panelu nagrywarki znalazł się terminal USB umożliwiający podłączenie urządzeń zewnętrznych.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)