Przenośny napęd optyczny dla ultrabooków i tabletów Samsung SE‑218BB

Przenośny napęd optyczny dla ultrabooków i tabletów Samsung SE-218BB
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.07.2012 12:38, aktual.: 12.07.2012 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung wprowadza na rynek zewnętrzną, przenośną nagrywarkę DVD przeznaczoną dla ultrabooków, kompaktowych laptopów i tabletów. To niewielkie i lekkie urządzenie jest zasilane za pośrednictwem portu USB. Obsługiwane systemy operacyjne to Windows 7 i Mac OS X, oraz tabletami z systemem Android w wersji 3.1 lub nowszej.

Zewnętrzna nagrywarka Samsung SE-218BB mierzy 1. mm grubości i waży 255 gramów. Urządzenie jest wyposażone w technologię Smart Power, dzięki której do odtwarzania, nagrywania i zasilania urządzenia wystarczy podłączenie go do komputera lub tabletu za pomocą pojedynczego kabla USB.

Zastosowanie w nagrywarce technologii Buffer Under Run free oraz funkcji optymalnej kontroli zasilania eliminuje występowanie błędów w zapisie danych na płytach CD/DVD. Rozwiązania te pozwalają także na bezbłędne nagrywanie płyt z maksymalną szybkością zapisu, nawet na komputerach o słabszych parametrach i wydajności, również w trakcie korzystania z wielu aplikacji jednocześnie.

Napęd współpracuje z następującymi formatami: CD/DVD, w tym m.in. dyski CD-ROM (prędkość odczytu 24x), CD-RW (odczyt/zapis 24x), DVD±R (odczyt/zapis 8x), DVD-RAM (odczyt/zapis 5x), dwuwarstwowe płyty DVD±R DL (odczyt 8x/zapis 6x), jak i DVD+RW (odczyt/zapis 8x) oraz DVD-RW (odczyt 8x/zapis 6x).

Cena: 199 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)