Piłkarska oferta Orange

Piłkarska oferta Orange

28.07.2007 02:17, aktualizacja: 28.07.2007 07:43

Dziś wystartowały rozgrywki sezonu 2007/2008 Orange Ekstraklasy, a główny sponsor zaproponował kibicom specjalną ofertę Orange Ekstraklasa z darmowymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami na zawsze. Dodatkowo fani dostaną darmowy serwis multimedialny na temat Orange Ekstraklasy, a wkrótce zobaczą na telefonach pierwszą grę w formacie Java, odwzorowującą polską ligę.

Piłkarska propozycja Orange opiera się na najbardziej popularnej ofercie abonamentowej operatora - _ Nowy Twój Plan _. Może z niej skorzystać każdy, kto wybierze ten plan z miesięcznym zobowiązaniem minimum 40 zł. W ramach promocji _ Orange Ekstraklasa _ kibic otrzyma co miesiąc, przez cały okres umowy, dwie usługi, za które nie będzie pobierana comiesięczna opłata:
• darmowe rozmowy oraz SMS-y i MMS-y w Orange i na numery stacjonarne wieczorami (w godzinach 20-9) i we wszystkie weekendy (usługa _ Wieczory i Weekendy 60 _),
• pakiet 10 MB gratis na surfowanie po Internecie przez telefon (usługa _ Orange World i Internet 10 _).

W przyszłym miesiącu kibice _ Orange Ekstraklasy _ będą mogli ściągnąć za darmo na swój telefon pierwszą piłkarską grę Java odwzorowującą polską ligę piłkarską. Można się w niej wcielić się w rolę trenera prawdziwej drużyny np. Legii Warszawa czy Wisły Kraków. Gra _ Orange Ekstraklasa _ jest wierną symulacją warunków panujących na boisku i skutków decyzji podejmowanych przez jej uczestników.

Oprócz gry umilającej oczekiwanie na prawdziwe piłkarskie emocje, nowi klienci _ Orange Ekstraklasy _ zyskają także dostęp do bogatego w informacje, newsy i ciekawostki serwisu MMS Orange Ekstraklasa. Mogą z niego korzystać za darmo przez jeden miesiąc, bez żadnych dodatkowych opłat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)