Skarbonka w Orange

Skarbonka w Orange

Skarbonka w Orange
Źródło zdjęć: © WP.PL
05.05.2010 11:34, aktualizacja: 05.05.2010 11:46

Orange uruchomił nową usługę dla klientów ofert na kartę: Skarbonka. W ramach oferty klient gromadzi 5% z każdego doładowania w wirtualnej skarbonce, by potem móc wydać zgromadzone środki na dowolne usługi.

Warunkiem skorzystania ze zgromadzonych środków jest uzbieranie przynajmniej 5 zł. Zgromadzoną kwotę przelać można na konto główne lub promocyjne. W przypadku wyboru tego drugiego Orange przyznaje dodatkowo 50% więcej.

Warunkiem skorzystania usługi jest jej wcześniejsza aktywacja np. SMS-em o treści _ SKARBONKA _ wysłanym na numer 848 (koszt 20 gr), ekspresowym kodem _ 11006*00# _ czy innym kanałem komunikacyjnym.

Sprawdzenie środków możliwe jest przez wysłanie SMS-a o treści _ ILE _ na numer _ 848 _. Przelew środków na konto promocyjne realizowany jest przez bezpłatny SMS o treści _ PROMO X _ pod numer _ 8048 _, gdzie X oznacza pełną kwotę, jaką chcemy przelać, np. 7 zł. Do przelania złotówek na konto główne służy analogiczna komenda o treści _ GLOWNE X _ wysłana pod ten sam, bezpłatny numer 8048.

Minimalna kwota przelewu to 5zł. Wszystkie powyższe operacje można wykonać również po zalogowaniu się na stronie operatora (zakładka usługi).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)