Orange kontratakuje - najlepsza oferta na kartę?

Orange kontratakuje - najlepsza oferta na kartę?

Orange kontratakuje - najlepsza oferta na kartę?
23.04.2009 10:26, aktualizacja: 23.04.2009 10:39

Od 23 kwietnia w ofertach na kartę Orange spadają ceny połączeń do wszystkich sieci. Według nowych stawek minuta rozmowy kosztuje tylko 29 groszy a ponadto klienci mogą korzystać z wielu usług i pakietów dodatkowo obniżających ceny połączeń, SMS-ów i MMS-ów. Obniżka dotyczy wszystkich obecnych i nowych użytkowników ofert Orange POP i Nowe Orange Go, nowe stawki otrzymują oni automatycznie.

Aby korzystać z niższych stawek klienci Orange nie muszą zamawiać żadnych dodatkowych planów taryfowych czy pakietów, nie muszą także wysyłać SMS-ów, aktywować specjalnych usług lub kupować kolejnych starterów. W odróżnieniu od klientów innych operatorów, nowe stawki dostają automatycznie, bez wysiłku i dodatkowych warunków. Takie same zasady dotyczą również nowych klientów, wystarczy że kupią dowolny starter Orange POP lub Nowe Orange Go dostępny na rynku. Oferty z nowymi cenami przedstawiają się następująco:

Orange POP

Połączenia są rozliczane według jednej płaskiej stawki do wszystkich sieci - 29gr/min. SMS-y i MMS-y pozostają w dotychczasowej atrakcyjnej cenie - 2. gr. Ponadto użytkownicy mają do wyboru popularne pakiety i usługi obniżające koszty rozmów, SMS-ów i MMS-ów, mogą z nich korzystać także po zużyciu środków z doładowania.

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę

Nowe Orange Go

Stawka 2. gr/min do wszystkich sieci obowiązuje również w jedynej na rynku taryfie malejącej Nowe Orange Go. Jest dostępna przy jednorazowym doładowaniu konta kwotą minimum 50 zł.

Użytkownicy oferty nadal mogą korzystać z usług, dzięki którym rozmawiają za darmo z wybranym numerem a w weekendy ze wszystkimi w Orange i z numerami stacjonarnymi. Już wkrótce w zamian za regularne doładowania konta będą także dostawać darmowe minuty na połączenia do wszystkich sieci. To pierwsza tego typu oferta w Orange.

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę

Wymienione w tabelach stawki do wszystkich sieci nie dotyczą połączeń z numerami operatorów, dla których obowiązują wyższe stawki rozliczeń międzyoperatorskich. Ceny połączeń z Play i Polsat Cyfrowy pozostają niezmienione i wynoszą 7. gr/min do Play oraz 65 gr/min w Orange POP i 60 gr/min w Nowym Orange Go do Polsatu Cyfrowego.
Nie ulegają zmianie warunki oferty Orange Music. Jej nowa odsłona zostanie zaprezentowana latem tego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (590)