Orange kontratakuje - najlepsza oferta na kartę?

Strona głównaOrange kontratakuje - najlepsza oferta na kartę?
23.04.2009 10:26
Orange kontratakuje - najlepsza oferta na kartę?

Od 23 kwietnia w ofertach na kartę Orange spadają ceny połączeń do wszystkich sieci. Według nowych stawek minuta rozmowy kosztuje tylko 29 groszy a ponadto klienci mogą korzystać z wielu usług i pakietów dodatkowo obniżających ceny połączeń, SMS-ów i MMS-ów. Obniżka dotyczy wszystkich obecnych i nowych użytkowników ofert Orange POP i Nowe Orange Go, nowe stawki otrzymują oni automatycznie.

Aby korzystać z niższych stawek klienci Orange nie muszą zamawiać żadnych dodatkowych planów taryfowych czy pakietów, nie muszą także wysyłać SMS-ów, aktywować specjalnych usług lub kupować kolejnych starterów. W odróżnieniu od klientów innych operatorów, nowe stawki dostają automatycznie, bez wysiłku i dodatkowych warunków. Takie same zasady dotyczą również nowych klientów, wystarczy że kupią dowolny starter Orange POP lub Nowe Orange Go dostępny na rynku. Oferty z nowymi cenami przedstawiają się następująco:

Orange POP

Połączenia są rozliczane według jednej płaskiej stawki do wszystkich sieci - 29gr/min. SMS-y i MMS-y pozostają w dotychczasowej atrakcyjnej cenie - 2. gr. Ponadto użytkownicy mają do wyboru popularne pakiety i usługi obniżające koszty rozmów, SMS-ów i MMS-ów, mogą z nich korzystać także po zużyciu środków z doładowania.

288759432572385427
Źródło zdjęć: © Kliknij, aby powiększyć tabelę

Nowe Orange Go

Stawka 2. gr/min do wszystkich sieci obowiązuje również w jedynej na rynku taryfie malejącej Nowe Orange Go. Jest dostępna przy jednorazowym doładowaniu konta kwotą minimum 50 zł.

Użytkownicy oferty nadal mogą korzystać z usług, dzięki którym rozmawiają za darmo z wybranym numerem a w weekendy ze wszystkimi w Orange i z numerami stacjonarnymi. Już wkrótce w zamian za regularne doładowania konta będą także dostawać darmowe minuty na połączenia do wszystkich sieci. To pierwsza tego typu oferta w Orange.

288759432572582035
Źródło zdjęć: © Kliknij, aby powiększyć tabelę

Wymienione w tabelach stawki do wszystkich sieci nie dotyczą połączeń z numerami operatorów, dla których obowiązują wyższe stawki rozliczeń międzyoperatorskich. Ceny połączeń z Play i Polsat Cyfrowy pozostają niezmienione i wynoszą 7. gr/min do Play oraz 65 gr/min w Orange POP i 60 gr/min w Nowym Orange Go do Polsatu Cyfrowego.
Nie ulegają zmianie warunki oferty Orange Music. Jej nowa odsłona zostanie zaprezentowana latem tego roku.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (590)