Orange: Rok bez abonamentu z kontem Getin Online

Orange: Rok bez abonamentu z kontem Getin Online
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.12.2013 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach współpracy Getin Bank i Orange ruszyła promocja, w ramach której wybrane abonamenty Orange otrzymać można za darmo przez cały rok.

Po podpisaniu umowy z bankiem i zalogowaniu do systemu transakcyjnego klient otrzymuje wiadomość z kodem rabatowym upoważniającym do 50 proc. rabatu w Orange na dowolny abonament z taryfy Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo. Dodatkowo po aktywacji promocji oraz wykonywaniu co miesiąc 5 dowolnych transakcji kartą przez rok co miesiąc klient banku otrzymuje zwrot w wysokości 25 zł, dzięki któremu cena wybranych abonamentów Orange może być obniżona nawet do 0 zł miesięcznie.

Abonament jest darmowy w przypadku taryfy 49,90 zł w Smart Plan Multi oraz abonamentów 29,90 zł i 39,90 zł w Smart Plan Halo (wartość nagród jest wyższa od wartości abonamentu). Pozostałe abonamenty w tych taryfach są droższe od wartości nagród.

W celu aktywacji promocji należy wykonać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe przy użyciu wydanej do konta karty oraz przelać na konto jednorazowo 1000 zł z innego banku.

W promocji może wziąć udział osoba, która w 201. roku nie była posiadaczem ROR Getin Online, a która w okresie do 15. stycznia 2014 roku zawrze z bankiem Umowę ROR Konto Perfekcyjne i Umowę o kartę debetową. Miesięczna opłata za prowadzenie Konta Perfekcyjnego wynosi 9,99 zł. Opłata nie jest pobierana pod warunkiem zasilenia rachunku kwotą min. 1000 zł oraz wykonania kartą debetową transakcji bezgotówkowych o wartości min. 400 zł/mies.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)