Nowość w Orange. Masz już umowę, dokupisz telefon bez abonamentu

Nowość w Orange. Masz już umowę, dokupisz telefon bez abonamentu

Nowość w Orange. Masz już umowę, dokupisz telefon bez abonamentu
Źródło zdjęć: © East News
Adam Bednarek
24.07.2018 10:47, aktualizacja: 24.07.2018 10:58

Orange jako pierwszy polski operator wprowadził ciekawą ofertę dla swoich klientów. Każdy, kto ma już umowę na usługi mobilne, może dokupić dodatkowo smartfon. Ceny - według Orange - są "konkurencyjne".

Jak tłumaczy Orange, oferta skierowana jest do klientów, którzy "stracili swój telefon, nie chcą czekać z zakupem nowego modelu do podpisania kolejnej umowy, potrzebują dodatkowego urządzenia lub zdecydują się dokupić telefon do posiadanej już karty SIM". Dodatkowy telefon da się dopisać do umowy w dowolnym momencie.

W ofercie dostępnych jest 70 smartfonów, m.in. Samsung Galaxy A6 (49 zł/mc), Huawei P20 Lite (64 zł/mc) czy LG K11 (39,95 zł/mc). Nie ma opłaty na start, a raty rozłożone są na 20 miesięcy. Opłaty dodawane są do posiadanego już rachunku. "To oznacza brak dodatkowych formalności związanych z zakupem telefonu" - wyjaśnia Orange.

Smartfony i inne urządzenia są dostępne na stronie internetowej i w salonach Orange.

Oferta wydaje się ciekawa. Rynek smartfonów szybko się zmienia, często wychodzą nowości, z których niektórzy klienci nie mogą skorzystać, ponieważ blokuje ich aktualna umowa. Teraz to się zmieni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)