2 lata ważności konta w Orange na kartę

2 lata ważności konta w Orange na kartę
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos

05.10.2011 16:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 5 października abonenci ofert Orange na kartę mogą skorzystać z promocji "Dwa razy lepiej w Orange", która umożliwia im przedłużenie ważności konta dla połączeń wychodzących na dwa lata

Aby skorzystać z promocji wystarczy wysłać SMS o treści START na bezpłatny numer 8002. Każdy SMS wysłany do 30 listopada, przedłuży ważność konta dla połączeń wychodzących na dwa lata, począwszy od daty jego wysyłki.

Po 3. listopada wysyłając SMS o treści START na bezpłatny numer 8002, będzie można przedłużyć ważność konta do 12 miesięcy.

Z promocyjnych warunków przedłużania ważności konta można korzystać wielokrotnie. Jedynym warunkiem jest posiadanie ważnego konta głównego, w chwili wysyłania SMS-a przedłużającego jego ważność.

W promocji mogą uczestniczyć wszyscy obecni oraz nowi klienci ofert Orange na kartę, oprócz klientów korzystających z oferty Zetafon oraz abonentów Orange Ekstra Numeru.

O prawidłowej rejestracji w Promocji Abonent zostanie poinformowany SMS-em, który otrzyma w ciągu 24 godzin od momentu dokonania rejestracji. W każdej chwili może sprawdzić jego ważność, korzystając z:
• krótkiego kodu wprowadzanego z klawiatury telefonu - 124# [zadzwoń]
• informacji pod numerem *500 (koszt zgodny z obowiązującym cennikiem)
• konta klienta dostępnego na www.orange.pl

Szczegóły promocji oraz regulamin są dostępne na stronie www.orange.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także