Oficjalna mysz SteelSeries Sensei MLG dla Major League Gaming

Oficjalna mysz SteelSeries Sensei MLG dla Major League Gaming

Oficjalna mysz SteelSeries Sensei MLG dla Major League Gaming
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.06.2012 10:32, aktualizacja: 04.06.2012 13:27

SteelSeries oraz Major League Gaming (MLG, największa światowa liga gier komputerowych) zaprezentowali mysz SteelSeries Sensei MLG Edition Gaming Mouse. Będzie to oficjalna, licencjonowana mysz Major League Gaming.

Podstawowym atutem myszy SteelSeries Sensei MLG Edition Gaming Mouse jest wbudowany 32-bitowy procesor ARM, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie zaawansowanych obliczeń SteelSeries ExactTech bezpośrednio w urządzeniu, bez konieczności instalowania w systemie sterowników (co jest kluczowe dla graczy korzystających z komputerów dostarczanych przez organizatorów turniejów). Zmiany w konfiguracji myszy można wprowadzać bez korzystania z komputera, dzięki umieszczonemu na niej wyświetlaczowi LCD. Sensor laserowy umożliwia zwiększenie współczynnika CPI (Counts per Inch) z 8,20. do 16,400 DCPI. Sensor charakteryzuje się korelacją obrazu na poziomie 10,8 MP, możliwością przechwytywania 12,000 klatek na sekundę oraz śledzenia ruchu z prędkością 150 cali na sekundę.

Pierwszymi osobami, które będą mogły z bliska przyjrzeć się nowej myszy oraz złożyć zamówienie na nią, będą goście imprezy MLG Spring Championship, która odbędzie się w kalifornijskim Anaheim w dniach 8-10 czerwca 2012. Cenę urządzenia, które do sprzedaży trafi w sierpniu, ustalono na 440 zł.<br />
Mysz SteelSeries Sensei MLG Edition Gaming Mouse przeznaczona jest zarówno dla graczy prawo-, jak i leworęcznych. Jej obudowę wykonano z metalu z pokryciem antypoślizgowym - umieszczono też na niej trzy podświetlone elementy (które mogą wyświetlić 16,8 mln kolorów, pulsujących w czterech trybach). Mysz jest kompatybilna zarówno z systemami z rodziny Windows, jak i Mac OS X - dzięki oprogramowaniu SteelSeries Engine użytkownicy mogą dostosować każdy aspekt ustawień do swoich preferencji.

Wszystkie obliczenia SteelSeries ExactTech - np. ExactSens, ExactAccel oraz ExactAim - mogą być wykonywane bezpośrednio w urządzeniu, co sprawia, że mysz jest wolna od wszelkich zakłóceń (interpolacji, extrapolacji, opóźnień) i nie zużywa żadnych zasobów komputera.

Na obudowie ergonomicznie rozmieszczono 8 przycisków, do których łatwy dostęp mają użytkownicy preferujący wszystkie podstawowe typy chwytu (palm, claw oraz swipe). Mysz ma trzy podświetlone obszary - rolkę, wskaźnik CPI oraz logo MLG.

Mysz podłącza się do komputera za pośrednictwem kabla USB z pozłacanym wtykiem, pokrytym podwójną warstwą plecionego nylonu. Urządzenie można konfigurować zarówno z poziomu samej myszy, jak i z poziomu komputera (poprzez dołączone oprogramowanie).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)