Nowe słuchawki SteelSeries dla fanów Medal of Honor

Nowe słuchawki SteelSeries dla fanów Medal of Honor
Źródło zdjęć: © SteelSeries

24.05.2011 12:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polski rynek trafią wkrótce dwa najnowsze produkty firmy SteelSeries - słuchawki z mikrofonem 5Hv2 oraz Spectrum 5xb, ozdobione motywami z gry Medal of Honor i dopasowane do specyfiki tej popularnej gry

Firma SteelSeries wprowadza na rynek słuchawki z mikrofonem, stworzone we współpracy z firmą Electronic Arts, producentem gry Medal of Honor. Model SteelSeries 5Hv2 Headset Medal of Honor Edition przeznaczony jest do współpracy z komputerami PC, zaś SteelSeries Spectrum 5xb Medal of Honor Edition - z konsolą Xbox 360.

Obraz
© (fot. SteelSeries)

Nowe słuchawki są częścią serii produktów SteelSeries ozdobionych motywami z popularnych gier komputerowych. W obydwu nowych urządzeniach zastosowano, znany z innych słuchawek SteelSeries wysuwany mikrofon (który można wyciągnąć podczas gry, a później schować w lewej słuchawce). Co więcej - 5Hv2 i Spectrum 5xb można rozłożyć na trzy części, co znacznie ułatwia ich przechowywanie i transport. Atutem nowych modeli jest również dostosowany do specyfiki gier komputerowych dźwięk oraz miękkie, ergonomiczne wykończenie nauszników.

Producent zapewnia, że dzięki SteelSeries Spectrum 5xb Medal of Honor gracze będą mogli identyfikować źródło dźwięku (np. odgłos kroków lub wystrzałów), bez obawy, że wszystko zostanie zagłuszone przez dominujący, głęboki bas. Dołączony do zestawu AudioMixer umożliwia błyskawiczną zmianę parametrów dźwięku - na urządzeniu umieszczono też przycisk, pozwalający na szybki dostęp do funkcji LiveMix, dzięki której gracz może idealnie zestroić dźwięki z gry z rozmową z innymi graczami.

Słuchawki SteelSeries Spectrum 5xb Medal of Honor Edition oraz SteelSeries 5Hv2 Medal of Honor Edition pojawią się w sprzedaży w czerwcu. Cenę modelu 5xb ustalono na 99,99 euro, zaś 5Hv2 - na 74,99 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)