Nowe notebooki z serii Aspire firmy Acer - 7745 i 5745

Nowe notebooki z serii Aspire firmy Acer - 7745 i 5745

Nowe notebooki z serii Aspire firmy Acer - 7745 i 5745
Źródło zdjęć: © Acer
31.05.2010 10:55, aktualizacja: 31.05.2010 11:13

W serii dostępne są dwa rozmiary ekranu: 15,6” oraz 17,3” w wysokiej rozdzielczości HD Acer CineCrystal, wyświetlającymi żywe obrazy i grafiki. Wysoka jakość dźwięku z rozwiązaniami graficznymi wysokiej rozdzielczości, a także opcjonalny napęd Blu-ray Disc, stworzą razem notebooki nadające się do odtwarzania multimediów.

W panelach notebooków z serii Aspire 774. i 5745 wykorzystywana jest diodowa technologia podświetlania LED, która pozwala na utworzenie lepszych obrazów i zwiększenie czytelności w warunkach słabego oświetlenia. Technologia Acer PowerSmart pozwala na ograniczenie poboru mocy i wydłuża czas eksploatacji akumulatora.

Obraz
© Acer Aspire 574. (fot. Acer)

Panel dotykowy z definiowaniem gestów i okrężnym przewijaniem, odwracaniem stron oraz regulowaniem powiększenia daje szybkie i łatwe narzędzie do nawigacji, zaś klawisze multimedialne pozwalają na łatwy dostęp do rozrywki. Wykończenie podpory nadgarstków szczotkowany metal, na którym nie zostają odciski palców.

Nowe notebooki oferują do 8 GB pamięci DDR3. która poradzi sobie z bardzo krótkimi czasami odpowiedzi oraz bezproblemową obsługą wielozadaniowości. Modele Aspire 7745 z czterordzeniowymi procesorami wyposażone są w 4 gniazda zdolne pomieścić nawet 16 GB pamięci DDR3, stawiając osiągi na równi z osiągami komputerów stacjonarnych. Wielofunkcyjny czytnik kart pamięci obsługuje najpopularniejsze formaty kart i pozwala na łatwe przenoszenie danych.

Połączenia sieciowe w standardzie 802.11a/b/g/Draft-N Wi-Fi CERTIFIED z obsługą technologii bezprzewodowych Acer SignalUp oraz Nplify, opcjonalnie łączność Bluetooth 2.1+, Gigabit LAN oraz modem. Rozwiązanie Acer Video Conference razem z kamerą internetową Acer Crystal Eye, oprogramowaniem Acer Video Conference Manager oraz technologią Acer PureZone pozwalają na utrzymywanie kontaktu z przyjaciółmi oraz organizowanie wideokonferencji w celach zawodowych.

Notebook Aspire 7745 z dużym ekranem, dobrymi parametrami, dwoma dyskami twardymi o pojemności do 1,28 TB oraz wysokiej jakości obrazem i dźwiękiem jest alternatywą dla komputera stacjonarnego. Model Aspire 5745 natomiast doskonale łączy wydajność i przenośność.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)