Nowe akumulatory oraz pilot przewodowy do lustrzanek cyfrowych uzupełniają ofertę Hähnel

Nowe akumulatory oraz pilot przewodowy do lustrzanek cyfrowych uzupełniają ofertę Hähnel

Nowe akumulatory oraz pilot przewodowy do lustrzanek cyfrowych uzupełniają ofertę Hähnel
Źródło zdjęć: © Hähnel
17.06.2010 09:24

Hähnel uzupełnia swoją ofertę produktów dedykowanych dla branży fotograficznej o dwa nowe produkty do aparatów cyfrowych Panasonic – akumulator HL-PH7E oraz wężyk spustowy HRP 280. W asortymencie pojawia się także długo wyczekiwany akumulator HL-E6 do lustrzanek cyfrowych Canon.

*Akumulator Hähnel HL-E6 (Canon)
*

Obraz
© HL-E6 (fot. Hähnel)

Akumulator HL-E6. dedykowany do aparatów SLRC Canon, kompatybilny z EOS 5D Mark II oraz EOS 7D, to zamiennik LP-E6, równie dobry jak oryginał. Akumulator może być ładowany we wszystkich dedykowanych do niego ładowarkach, bez żadnych niepożądanych skutków, jak przegrzewanie się, czy uszkodzenie delikatnej, wewnętrznej elektroniki. Akumulator ma pojemność 1650mAh, moc 11,9W oraz napięcie 7,2V.

Akumulator Hähnel HL-PH7E (Panasonic)

Obraz
© HL-PH7. (fot. Hähnel)

Akumulator HL-PH7. dedykowany jest do aparatów SLRC Panasonic i jest kompatybilny z seriami DMC-FP1 oraz FP2 & FP3. Zamiennik oryginalnego akumulatora litowo-jonowego DMC-BCH7E ma pojemność 630mAh, moc 2,3W oraz napięcie 3,7V. Może być ładowany we wszystkich, dedykowanych do niego ładowarkach bez żadnych niepożądanych skutków, jak przegrzewanie się, czy uszkodzenie delikatnej, wewnętrznej elektroniki.

Wężyk spustowy Hähnel HRP 280 (Panasonic)

Obraz
© Wężyk spustowy Hähnel HRP 28. (fot. Hähnel)

HRP 280 to wężyk spustowy do lustrzanek marki Panasonic. Nowoczesny pilot przewodowy pozwala na wygodne uruchamianie migawki aparatu i jest rozwiązaniem dla osób, które wykonują zdjęcia w warunkach, wymagających długiego czasu naświetlania. Może być używany w odległości 0,8m od aparatu bez użycia przedłużacza, natomiast z przedłużaczem działa na dystansie do 2,8m. Wężyk posiada takie funkcje, jak uruchomienie autofokusa przed uwolnieniem migawki, blokada otwartej migawki oraz wykonywanie zdjęć seryjnych. Pilot jest kompatybilny z aparatami FZ20, FZ30, FZ50, G1, G2, G10, GF1, GH1, L1, L10 & LC1.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)