Nowa kategoria produktów w ofercie Play - wideorejestratory

Nowa kategoria produktów w ofercie Play - wideorejestratory

Nowa kategoria produktów w ofercie Play - wideorejestratory
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.02.2015 11:54, aktualizacja: 06.02.2015 12:59

Po telewizorach, projektorach, konsolach do gier, słuchawkach czy nawet dronach do oferty sieci Play wszedł pierwszy wideorejestrator.

Overmax CamRoad 6.1 kosztuje w zestawie Play na Kartę 359 zł. Za 29 zł dostaniemy go już w Formule Play za 29,99 zł miesięcznie. Rejestrator nagrywa filmy w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli, kodek H.264, zapis na kartach microSD) z szybkością 30 klatek na sekundę. Szeroki kąt widzenia (165 stopni) i tryb nocny (WDR) gwarantują, że nie umknie nam żadne zdarzenie na drodze. Uchwyt na szybę z GPS-em i dołączone oprogramowanie pozwalają sprawdzić parametry trasy takie jak dystans, maksymalna prędkość czy dane lokalizacyjne - wszystkie prezentowane "na żywo" w czasie odtwarzania nagrania.

W przeciwieństwie do tańszych, dostępnych na polskim rynku rejestratorów, Overmax CamRoad 6.1 oferuje metalową obudowę i 2,7-calowy ekran TFT. Ten ostatni umożliwi m.in. szybkie zaczepienie rejestratora w optymalnym miejscu, jak i da dostęp do ustawień bez konieczności podłączania urządzenia do komputera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)