NaviExpert w Play

NaviExpert w Play

NaviExpert w Play
Źródło zdjęć: © Play
15.07.2009 14:50, aktualizacja: 15.07.2009 15:32

Od 15. lipca Play wprowadza do swojej oferty usługę nawigacji GPS online. Operator zawarł umowę współpracy z firmą NaviExpert, która jest wiodącym w Polsce dostawcą usługi nawigacji w telefonie komórkowym

To odpowiedź na rosnące zainteresowanie usługami nawigacyjnymi i stale wzrastającą liczbę telefonów komórkowych z wbudowanym modułem GPS w standardowej ofercie operatora. NaviExpert w Play to dedykowana aplikacja, która w prosty sposób zamienia telefon komórkowy w pełnowartościowe urządzenie do auto nawigacji.

Aplikacja przy wytyczaniu trasy każdorazowo ściąga aktualną mapę z Internetu. NaviExpert to zawsze aktualna informacja o stanie dróg, uwzględniająca przy wytyczaniu trasy korki, roboty drogowe, fotoradary i inne utrudnienia.

Oferta skierowana do abonentów sieci Play obejmuje licencję na nawigację oraz koszty transmisji danych niezbędnej do ściągania aktualnych map. Na start Play oferuje możliwość testowania przez tydzień za darmo. Po tym okresie przedłużenie licencji kosztuje odpowiednio:
• na 24 godziny - 3,66 zł z VAT
• na 3. dni - 24,40 zł z VAT

Instalacja aplikacji wymaga wysłania darmowego SMS-a o treści _ nawigacja _ na numer _ 321 _ lub pobrania programu bezpośrednio z poziomu przeglądarki WAP pod adresem http://play.getne.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)