Nowości od SmartGPS - tanie nawigacje i wideorejestratory

Nowości od SmartGPS - tanie nawigacje i wideorejestratory

Nowości od SmartGPS - tanie nawigacje i wideorejestratory
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.11.2013 13:24

SmartGPS to polska marka, która jest obecna na rynku już od ponad 5 lat. Do gamy urządzeń dostępnych na sklepowych półkach dołączają 4 nowości: nawigacja samochodowa SmartGPS SG720, nawigacja z funkcją wideorejestracji SmartGPS SG740 VR oraz wideorejestratory SmartGPS (DriveCam 300 i DriveCam 500)

Nawigacja samochodowa SmartGPS SG720

SmartGPS SG720 został wyposażony w szczegółową mapę samochodową Polski, której dostawcą jest Imagis (MapaMap TOP) z bogatą bazą obiektów POI rozbudowana o dane turystyczne, takie jak ścieżki rowerowe i szlaki do pieszych wędrówek. Urządzenie ostrzeże przed stojącym przy drodze fotoradarem i przekraczaniem dozwolonej prędkości. Zestaw oferuje także system informacji o korkach oraz takie funkcje, jak asystent pasa ruchu, czy tablice drogowe na węzłach autostradowych. Dodatkowo nawigacja zawiera wbudowany odtwarzacz video, muzyki oraz przeglądarkę zdjęć. SmartGPS SG720 dostępny będzie w cenie 269 zł.

SmartGPS SG740VR to nawigacja samochodowa z wbudowanym wideorejestratorem HD. Zestaw umożliwia nawigację oraz nagrywanie obrazu sprzed samochodu w czasie jazdy. Nawigacja oferuje te same funkcje co model SmartGPS SG720. Natomiast wbudowany wideorejestrator umieszczony jest na tylnej części nawigacji, dzięki czemu może filmować obraz sprzed maski samochodu. Obraz nagrywany przez wideorejestrator zapisywany jest jako film w formacie AVI na karcie pamięci microSD. Sugerowana cena detaliczna tego zestawu to 379 zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Wideorejestratory

Dwa urządzenia marki SmartGPS oznaczone modelami DriveCam 300 i DriveCam 500 to wideorejestratory umożliwiające zapis obrazu sprzed maski samochodu w postaci filmu HD obrazującego sytuację drogową wraz z datą i godziną nagrania. Obydwa modele posiadają te same parametry techniczne, różnią się jednak sposobem wykończenia oraz wielkością uchwytu samochodowego (model 300 - uchwyt mniejszy, model 500 - uchwyt większy). Zarejestrowany film wraz z dźwiękiem odtworzyć można bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia. Urządzenia nagrywają zarejestrowany obraz na kartę pamięci SD w sposób ciągły lub sekwencjami po 3, 5 lub 10 minut w zależności od wprowadzonych ustawień. Po zapełnieniu karty kolejne filmy zapisywane są na nagrania z najstarszą datą. Obydwa wideorejestratory po podłączeniu do zasilania z gniazda zapalniczki rozpoczynają swoją pracę automatycznie wraz z uruchomieniem silnika. Sugerowane ceny detaliczne wideorejestratorów kształtują się następująco: DriveCam 300 - 199 zł, DriveCam 500 - 229 zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Polecamy na stronach Lokalizacja.info: Przegląd światowych systemów nawigacji satelitarnej

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)