Nocne ściąganie: iPlusopobieracz

Nocne ściąganie: iPlusopobieracz

22.12.2009 18:01, aktual.: 23.12.2009 09:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

22. grudnia Plus uruchamia nową usługę promocyjną dla abonentów iPlusa: iPlusopobieracz.Usługa pozwala na bezpłatny transfer danych w godzinach nocnych, poza wynikającym z abonamentu pakietem danych.

22. grudnia Plus uruchamia nową usługę promocyjną dla abonentów iPlusa: _ iPlusopobieracz _.Usługa pozwala na bezpłatny transfer danych w godzinach nocnych, poza wynikającym z abonamentu pakietem danych.

_ iPlusopobieracz _ to usługa skierowana do wszystkich abonentów mobilnego Internetu iPlus, którzy pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Dzięki tej usłudze ściągnięcie filmu z kina internetowego, gry kupionej przez Internet lub nocna aktualizacja systemu operacyjnego nie będzie stanowić problemu.

_ iPlusopobieracz _ umożliwia niemal nieograniczoną transmisję (do 100 GB miesięcznie) w godzinach - od północy do 9 rano. W ten sposób wszystkie dane wysłane i odebrane przez 9 godzin nie są wliczane do limitu iPlus, dzięki czemu można swobodnie korzystać z zasobów sieci.

Z usługi mogą skorzystać wszyscy abonenci, którzy podpisali umowę w ramach oferty iPlus. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. W okresie promocyjnym od 22. grudnia do 21. stycznia wszyscy abonenci iPlusa mogą włączyć usługę z opłatą 0 zł miesięcznie na stałe.

Aby włączyć usługę należy wykonać jedną z trzech poniższych czynności:
• wysłać z numeru iPlus na numer _ 2612 _ nieodpłatną wiadomość SMS o treści: _ DODAJ IPLUSHH Pluskod5 _ (Pluskod5 jest wymagany tylko dla Klientów biznesowych)
• zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 - usługę aktywuje Konsultant
• zalogować się do Plus Online i przejść do listy dostępnych usług.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)