Nowości w Blueconnect: pakiet SMS i nocne ściąganie

Nowości w Blueconnect: pakiet SMS i nocne ściąganie

Nowości w Blueconnect: pakiet SMS i nocne ściąganie
15.11.2010 10:02, aktualizacja: 15.11.2010 10:12

Sieć Era od 17 listopada rozszerza zakres usług dostępnych w ofercie szerokopasmowego mobilnego dostępu do Internetu – blueconnect. W ramach wprowadzonych zmian użytkownicy mogą skorzystać z promocji „Blueconnect noc” oraz „Pakiet SMS”. W pierwszej z nich otrzymają nielimitowany dostęp do sieci w nocy, a w drugiej pakiet do 2000 SMSów w sieci Era.

„Blueconnect noc”. to promocja dla użytkowników blueconnect, w której od północy do godz. 9.00 rano transfer danych jest nielimitowany oraz nie zmniejsza dostępnego pakietu gigabajtów. Miesięczny koszt korzystania z usługi to 5 zł dla abonamentu za 59 zł, a w przypadku wyższych opcji jest dodawana bezpłatnie.

„Pakiet SMS”. jest promocją dla klientów blueconnect, w którym z abonamentem za 79 zł lub wyższy uzyskają dodatkowo 2000 SMSów do wykorzystania w sieci Era. Natomiast w przypadku wybrania abonamentu za 39 lub 59 złotych otrzymają odpowiednio 50 lub 100 SMSów. Widomości będzie można wysyłać wprost z załączonej do każdego modemu aplikacji zarządzającej połączeniem z Internetem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)