NAVIGON uaktualnia MobileNavigator’a 7 dla Windows Mobile i Windows Phone

NAVIGON uaktualnia MobileNavigator’a 7 dla Windows Mobile i Windows Phone

NAVIGON uaktualnia MobileNavigator’a 7 dla Windows Mobile i Windows Phone
Źródło zdjęć: © Navigon
04.12.2009 13:50, aktualizacja: 04.12.2009 14:03

Oprogramowanie nawigacyjne firmy NAVIGON - MobileNavigator 7 przekształca także najnowsze smartfony z systemem Windows Mobile 6.5 w pełni funkcjonalne systemy nawigacyjne. Dodatkowo nowym klientom NAVIGON zapewnia gwarancję najświeższej mapy, a także możliwość uruchomienia dodatkowych usług, jak Traffic Live czy Google Local Search

Kupno smartfona z systemem Windows Mobile 6.5 nie musi oznaczać braku dostępu do profesjonalnego oprogramowania nawigacyjnego. Zaktualizowany MobileNavigator 7 firmy NAVIGON jest kompatybilny z nowym systemem operacyjnym Microsoftu dla urządzeń mobilnych, oferując przy okazji nowe funkcje i specjalną, obniżoną o 20 procent cenę na wersję europejską - równowartość 74,95 euro. "_ Nowa wersja MN7 daje nowym i obecnym klientom możliwość uaktualnienia smartfona o dodatkowe funkcje i usługi nawigacyjne _" powiedział Gerhard Mayr, vice-president, worldwide mobile phone business & new markets w firmie NAVIGON.

Obraz
© (fot. Navigon)

Opcjonalne dodatkowe usługi, które użytkownik może uruchomić na swoim urządzeniu, to między innymi NAVIGON Traffic Live, już dostępny dzięki podobnej aktualizacji w oprogramowaniu dla iPhone’a, a teraz także dla smartfonów z systemem Windows Mobile. Za jednorazową opłatą 24,9. euro, innowacyjna usługa Live dostarczy bieżących informacji na temat utrudnień na drogach, umożliwiając kierowcy z wyprzedzeniem zidentyfikować korki i ominąć je już na etapie planowania podróży. Dodatkowo użytkownicy mają dostęp do serwisu Google Local Search, który pozwala wyszukiwać dodatkowe cele specjalne przez Internet na swoim urządzeniu mobilnym i nawigować bezpośrednio do wybranego miejsca. W czasie promocji cena pakietu oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator 7 w wersji europejskiej (40 krajów, w tym Polska) wraz z usługą Traffic Live została obniżona o 30 euro i kosztuje 89,95 euro.

Aktualizacja oprogramowania pozwala teraz także nawigować z ekranem w układzie pionowym lub poziomym. Innym ważną nowością jest gwarancja najświeższej mapy (Latest Map Guarantee), obecna już w urządzeniach NAVIGON, a która zapewnia klientom po raz pierwszy instalującym oprogramowanie MobileNavigator 7. że w ciągu 30 dni od pierwszego użycia mogą pobrać najnowszą dostępną obecnie mapę. Do 18 stycznia NAVIGON oferuje oprogramowania MN7 w cenie 74,95 euro, zamiast standardowych 99 euro.

Miłośnicy campingu mogą być zainteresowani ciekawym dodatkiem - za równowartość 19,9. euro mogą pobrać pakiet “ADAC Camping and Caravanning Guide 2009" i “ADAC Caravan Park Guide 2009”, dający kamperom informacje o ponad 5 tysiącach miejsc kempingowych i prawie 4 tysiącach dostosowanych parkingach w całej Europie.

Aktualizacja MN 7 będzie dostępna jeszcze w tym roku na stronie internetowej NAVIGON pod adresem www.navigon.com/mn7 i może być pobrana bezpłatnie poprzez aplikację NAVIGON Fresh. Usługa dodatkowa Traffic Live oraz pakiety dla kamperów od ADAC również będą dostępne w sklepie internetowym NAVIGON.

NAVIGON oferuje także oprogramowanie MobileNavigator w wersji europejskiej w pakiecie z usługą FreshMaps (aktualizacje map na 2 lata) w specjalnej cenie 99,9. euro oraz wersję europejską z usługą FreshMaps oraz Traffic Live w cenie 109,95 euro, co jest obniżką o prawie 65 euro w porównaniu do standardowej oferty.

Aktualne promocje cenowe - podsumowanie:
MN7 EU = 74,95 euro
MN7 EU + Traffic Live = 89,95 euro
MN7 EU + FreshMaps = 99,95 euro
MN7 EU + FreshMaps + Traffic Live = 109,95 euro

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)