Najnowsza linia urządzeń 3D od Samsunga

Najnowsza linia urządzeń 3D od Samsunga

Najnowsza linia urządzeń 3D od Samsunga
Źródło zdjęć: © SAmsung
12.03.2010 10:35, aktualizacja: 12.03.2010 11:12

Samsung Electronics ogłosił oficjalną premierę rynkową pierwszej linii urządzeń domowej rozrywki 3D. Objęła ona zarówno telewizory Samsung Full HD 3D LED TV, jak i linię sprzętu RTV z technologia 3D. Jednocześnie firma ogłosiła rozszerzenie współpracy z wytwórnią filmową „DreamWorks Animation”, dzięki której użytkownicy urządzeń Samsung, oprócz filmu 3D na BD „Potwory kontra obcy” jako pierwsi będą mogli obejrzeć trójwymiarowe wersje przebojów kinowych z cyklu „Shrek”.

_ – To niezwykle ekscytujące dla całej branży, kiedy technologia 3D, rozprzestrzeniająca się w kinach na całym świecie w bezprecedensowym tempie teraz, dzięki firmie Samsung, będzie dostępna również w naszych domach. Cieszymy się, że jeszcze w tym roku będziemy mogli dać ludziom możliwość zabrania do domu trójwymiarowego świata i postaci znanych z filmów o Shreku czy o potworach z „Potwory kontra Obcy” _ –. powiedział Jeffrey Katzenberg, CEO „DremWorks Animation”.

Wprowadzenie linii Full HD 3. LED TV zostało ogłoszone podczas wtorkowej konferencji prasowej Samsunga w Nowym Jorku. Było to jedno z wielu zaplanowanych na ten tydzień wydarzeń, dzięki którym konsumenci będą mogli poznać wszystkie możliwości technologii 3D oferowanych przez firmę.

Linia 3. TV obejmuje modele LED Seria 7000/8000/9000, LCD Seria 750 oraz telewizory plazmowe Seria 7000/8000. Linia produktów 3D obejmuje także odtwarzacze Blu-ray BD-C6900, zestaw kina domowego HT-C6930W z odtwarzaczem Blu-ray 3D, okulary 3D oraz filmy na płytach Blu-ray 3D.

W tegorocznych modelach telewizorów LED: C7000. C8000 i C9000 zastosowano technologię odświeżania na poziomie 200Hz i opracowany przez Samsung wbudowany procesor 3D, kompatybilny ze wszystkimi najpopularniejszymi formatami 3D. W każdej chwili, za pomocą jednego przycisku, możemy też wrócić do trybu standardowego 2D.

Telewizory LED od Samsunga wyposażono również w funkcję Internet@TV, która zapewnia dostęp do pierwszego na świecie sklepu z aplikacjami multimedialnymi dla telewizorów – Samsung Apps. Wszystkie tegoroczne modele z zapasem spełniają normę EnergyStar 4.0.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)