Drony do selfie od... Samsunga

Drony do selfie od... Samsunga

Drony do selfie od... Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.07.2015 06:13, aktualizacja: 30.07.2015 08:37

Moda na selfie wciąż trwa- każdy stara się przyciągnąć uwagę nietypową scenerią takiej fotografii, ekstremalnymi warunkami czy też po prostu niezwykłą perspektywą. Pomocnymi narzędziami są kijki do selfie, ale już wkrótce mogą okazać się przeżytkiem.

Moda na selfie trwa w najlepsze - każdy stara się przyciągnąć uwagę nietypową scenerią takiej fotografii, ekstremalnymi warunkami czy też po prostu niezwykłą perspektywą. Pomocnymi narzędziami są kijki do selfie (selfiesticki), ale już wkrótce mogą okazać się przeżytkiem.

Według nieoficjalnych informacji, w posiadanie których wszedł serwis _ Sammobile _kolejnym projektem Samsunga mogą być drony do selfie (Project Selfie Camera Drone). Bliższych szczegółów na temat maszyny brak, ale choć Samsung do tej pory nie interesował się dronami, to nie sposób zaprzeczyć, że jest to bardzo gorący trend. Amatorzy selfie z pewnością wiele by dali za gadżet pstrykający fotki z powietrza - gdyby okazało się małe, tanie i odpowiednio mobilne - tak jak dzisiejsze kijki do selfie.

Samsung nie byłby pierwszą firmą, która wpadłby na taki pomysł. W ubiegłym roku finaliści _ Make it Wearable Challenge _ przedstawili projekt _ Nixie _- ubieralnego drona, który służyłby do wykonywania zdjęć portretowych. Coraz więcej dronów posiada też funkcję śledzenia użytkownika, dzięki czemu łatwiej wykonać fotografię samemu sobie. Samsung jednak byłby pierwszym tak dużym producentem, który miałby szansę podbić swoim produktem międzynarodowy rynek. Kto wie, może niedługo do smartfonów będą dołączane w promocji maleńkie drony?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: To największa usterka w historii Androida

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)