myPhone 8825TV Vision - dwie karty SIM i telewizor

myPhone 8825TV Vision - dwie karty SIM i telewizor

myPhone 8825TV Vision - dwie karty SIM i telewizor
18.07.2011 13:10, aktualizacja: 18.07.2011 13:38

myPhone 8825TV Vision to najnowszy telefon z serii myPhone Dual SIM, umożliwiający korzystanie z dwóch kart SIM bez konieczności ich przełaczania. Jego dodatkowym atrybutem jest odbiornik naziemnej telewizji analogowej. Wszystko to w cenie 299 złotych.

myPhone pokazuje modelem myPhone 8825TV Vision, że oprócz obsługi dwóch karty SIM, ma w swojej ofercie telefony z trzecią, dość egzotyczną na polskim rynku funkcjonalnością - odbiornikiem telewizyjnym.

8825TV na co dzień sprawdzi się jako funkcjonalny telefon na dwie karty wyposażony w aparat fotograficzny (1,2 Mpx), dyktafon, radio FM działające bez słuchawek, Bluetooth, odtwarzacz mp3. czy organizer z dodatkami. Niestety telefon nie obsługuje standardu 3G, więc w jego przypadku o szybkim internecie możemy zapomnieć. Jedyny wspierany standard to GPRS. Telefon nie wspiera także aplikacji Java.

Obraz
© (fot. myPhone)

Znakiem szczególnym 8825TV VISION jest odbiornik sygnału telewizji naziemnej. Producent zastosował rozwiązanie sprawdzone we wcześniejszych modelach, a oparte na odbiorze naziemnego sygnału analogowego.

W modelu 8825TV VISION producent wprowadził dwie ciekawe innowacje. Jedną z nich jest ekologiczny tryb oszczędzania energii - po jego aktywacji średnie zużycie energii spada, pozwalając wydłużyć nawet o 30. czas aktywnego korzystania z telefonu. Druga nowość to zabezpieczenie przeciwkradzieżowe. Po poprawnym skonfigurowaniu urządzenia, gdy ktoś ukradnie lub znajdzie nasz telefon i włoży do niego swoją kartę SIM, otrzymamy SMS-a (na wprowadzony wcześniej numer alarmowy) z numeru „uczciwego znalazcy".

Urządzenie zostało zamknięte w obudowie wykonanej z metalu i plastików. Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4" wyświetla 262 tysiące kolorów, natomiast bateria o pojemności 800 mAh ma według deklaracji producenta pozwalić na działanie telefonu w stanie czuwania (na dwóch kartach SIM) do 10 dni lub na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (91)