Nowy polski telefon - tani i funkcjonalny myPhone 1180 TUTTI

Nowy polski telefon - tani i funkcjonalny myPhone 1180 TUTTI

Nowy polski telefon - tani i funkcjonalny myPhone 1180 TUTTI
30.11.2010 14:37, aktualizacja: 30.11.2010 14:47

Niemal dokładnie rok po wprowadzeniu na rynek taniego modelu 1170 EASY, myPhone wprowadza jego następcę - 1180 TUTTI. To klasyczny telefon budżetowy, który oprócz obsługi połączeń głosowych i wiadomości SMS posiada wbudowane radio, wyposażono go w kolorowy wyświetlacz i latarkę. Sugerowana cena detaliczna telefonu to 119 złotych.

Telefon myPhone 118. TUTTI to nowy przedstawiciel serii tanich urządzeń o podstawowej funkcjonalności. Aparat wyposażony został w ergonomiczną obudowę wykonaną z tworzyw sztucznych oraz j0ednoelementową, gumową klawiaturę, która chroni wnętrze telefonu przed drobinkami kurzu i innymi zabrudzeniami. Obraz wyświetlany jest na kolorowym ekranie TFT o przekątnej 1,44”.

Obraz
© (fot. myPhone)

TUTTI najlepiej nadaje się do czynności, których spodziewamy się po telefonie komórkowym, czyli do sprawnej obsługi połączeń głosowych i wiadomości SMS. Znajdziemy tu także radio FM działające bez konieczności podłączenia zestawu słuchawkowego, latarkę diodową, kalkulator, kalendarz i alarm. Rozmowy można przeprowadzać za pomocą zestawu hands-free, będącego na wyposażeniu produktu, jak również wykorzystując tryb głośnomówiący. O połączeniu przychodzącym oprócz dźwięku dzwonka może poinformować nas wibracja. Możemy skorzystać również z funkcji szybkiego wybierania, przyporządkowując dowolny numer pod jeden z ośmiu klawiszy.

Telefon zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 50. mAh. Pozwala on na działanie myPhone 1180 TUTTI do 144 godzin w stanie czuwania i na przeprowadzenie do 240 minut rozmów. Telefon jest lekki, wraz z akumulatorem waży 70 gramów. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i czerwono-czarnej.

Sugerowana cena detaliczna myPhone 1180 TUTTI - 119 złotych brutto.
Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (106)