Nowy polski telefon - tani i funkcjonalny myPhone 1180 TUTTI

Nowy polski telefon - tani i funkcjonalny myPhone 1180 TUTTI

30.11.2010 14:37, aktual.: 30.11.2010 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niemal dokładnie rok po wprowadzeniu na rynek taniego modelu 1170 EASY, myPhone wprowadza jego następcę - 1180 TUTTI. To klasyczny telefon budżetowy, który oprócz obsługi połączeń głosowych i wiadomości SMS posiada wbudowane radio, wyposażono go w kolorowy wyświetlacz i latarkę. Sugerowana cena detaliczna telefonu to 119 złotych.

Telefon myPhone 118. TUTTI to nowy przedstawiciel serii tanich urządzeń o podstawowej funkcjonalności. Aparat wyposażony został w ergonomiczną obudowę wykonaną z tworzyw sztucznych oraz j0ednoelementową, gumową klawiaturę, która chroni wnętrze telefonu przed drobinkami kurzu i innymi zabrudzeniami. Obraz wyświetlany jest na kolorowym ekranie TFT o przekątnej 1,44”.

Obraz
© (fot. myPhone)

TUTTI najlepiej nadaje się do czynności, których spodziewamy się po telefonie komórkowym, czyli do sprawnej obsługi połączeń głosowych i wiadomości SMS. Znajdziemy tu także radio FM działające bez konieczności podłączenia zestawu słuchawkowego, latarkę diodową, kalkulator, kalendarz i alarm. Rozmowy można przeprowadzać za pomocą zestawu hands-free, będącego na wyposażeniu produktu, jak również wykorzystując tryb głośnomówiący. O połączeniu przychodzącym oprócz dźwięku dzwonka może poinformować nas wibracja. Możemy skorzystać również z funkcji szybkiego wybierania, przyporządkowując dowolny numer pod jeden z ośmiu klawiszy.

Telefon zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 50. mAh. Pozwala on na działanie myPhone 1180 TUTTI do 144 godzin w stanie czuwania i na przeprowadzenie do 240 minut rozmów. Telefon jest lekki, wraz z akumulatorem waży 70 gramów. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i czerwono-czarnej.

Sugerowana cena detaliczna myPhone 1180 TUTTI - 119 złotych brutto.
Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (106)