W Biedronce kupicie myPhone Flip 4: tani i prosty telefon z klapką

W Biedronce kupicie myPhone Flip 4: tani i prosty telefon z klapką

W Biedronce kupicie myPhone Flip 4: tani i prosty telefon z klapką
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
19.07.2018 12:31, aktualizacja: 19.07.2018 12:58

Telefony z klapką to era przed smartfonowa, ale do dziś nie brakuje osób, które darzą sentymentem takie urządzenia. Warto więc wiedzieć, że wciąż są dostępne. W Biedronce od 19 lipca będzie można kupić myPhone Flip 4.

Tak wyglądały telefony jeszcze kilkanaście lat temu. Świadczy o tym nie tylko klapka, ale też niewielki ekran myPhone Flip 4 - 2,4 cala. Do tego dochodzi bateria o pojemności 800 mAh. Dzisiaj może wydawać się to niewiele, ale sam producent podkreśla, że myPhone Flip 4 to prosty w obsłudze sprzęt, który sprawdzi się jako telefon służbowy, zastępczy albo prezent dla starszej osoby.

myPhone Flip 4 w Biedronce

Obraz
© Materiały prasowe

Z myślą o seniorach przygotowano przycisk SOS, zapewniający nawiązanie szybkiego kontaktu z wybraną osobą, w razie zagrożenia bądź trudnej sytuacji.

Jest też aparat VGA, ale trudno wymagać od niego, by robił zdjęcia w dobrej i wysokiej jakości.

myPhone Flip 4 w Biedronce: cena

Model myPhone Flip 4 dostępny jest w cenie 99 złotych w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka od 19 lipca do 1 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Xiaomi w Biedronce

Pojawienie się takiego prostego telefonu pokazuje, że Biedronka chce trafiać do mniej lub bardziej wymagających użytkowników. Niedawno w ofercie sklepu były przecież sprzęty Xiaomi - [nie tylko smartfon, ale i przystawka, zamieniająca każdy telewizor w model SmartTV](https://tech.wp.pl/popularny-smartfon-wraca-do-biedronki-od-jutra-w-sklepach-6264755445425793a.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)