Multipacki do drukarek atramentowych od Black Pointa

Multipacki do drukarek atramentowych od Black Pointa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.09.2011 13:02, aktual.: 20.09.2011 14:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zestaw czterech kolorów zamkniętych w jednej ekonomicznej paczce. Oto nowość Black Pointa dla drukarek atramentowych firmy Epson. Nowe multipacki są nawet o 40% bardziej opłacalne w porównaniu z materiałami producenta sprzętu.

Black Point po raz pierwszy wprowadza do swojej oferty multipacki. Na początek na rynku debiutują trzy zestawy do popularnych drukarek Epsona - BPET0715. BPET1285 i BPET1295. Multipacki gwarantują znaczne oszczędności w porównaniu z zestawami producenta sprzętu. Pozwalają drukować od 20% do 40% taniej. To też dużo tańsze rozwiązanie niż kupno wszystkich czterech kolorów osobno.

Producent zapewnia, że jego multipacki dostarczą wydruki najlepszej jakości. Podobnie jak wszystkie tusze i tonery producenta zostały poddane ocenie laboratoryjnej. Black Point oferuje użytkownikom najszerszy pakiet gwarancyjny na rynku, obejmujący produkt i sprzęt, w którym jest użytkowany.

Producent zapowiada, że wkrótce na multipacki mogą liczyć użytkownicy popularnych drukarek innych firm, w tym Canon, Brother i Lexmark.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)