Nowa seria atramentowych urządzeń od Brother

Nowa seria atramentowych urządzeń od Brother

Nowa seria atramentowych urządzeń od Brother
Źródło zdjęć: © Brother
06.10.2010 11:10, aktualizacja: 06.10.2010 11:49

Firma Brother wprowadza na rynek nową gamę atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych z serii „Do More”. Od października w sklepach pojawi się w sumie 7 nowych, udoskonalonych urządzeń, które zastąpią dotychczasowe modele

Firma Brother wprowadza na rynek nową gamę atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych z serii "Do More". Od października w sklepach pojawi się w sumie 7 nowych, udoskonalonych urządzeń, które zastąpią dotychczasowe modele.

Urządzenia nowej serii zostały oznaczone literą "J". W jej skład wchodzą 4 modele, które pełnią funkcje drukarki, skanera i kserokopiarki - DCP-J125. DCP-J315W, DCP-J515W, DCP-J715W oraz 3, które posiadają dodatkowo wbudowany faks - MFC-J265W, MFC-J415W i MFC-J615W.

Obraz
© Drukarka Brother MFC-J265W (fot. Brother)

Szybkość i jakość
W ciągu minuty nowe urządzenia drukują nawet 3. stron w czerni oraz 28 w kolorze, kopiują zaś odpowiednio 23 i 20 stron. Nowoczesna technologia druku i rozdzielczość 6000x1200 dpi zapewniają wysoką jakość wydruków.

Wygoda i funkcjonalność
Możliwość pracy w sieci bezprzewodowej (wszystkie modele oprócz DCP-J125. pozwala na dostęp do urządzenia z każdego komputera znajdującego się w jego otoczeniu. DCP-J715W i MFC-J615W posiadają dodatkowo opcję pracy w sieci przewodowej. Wszystkie urządzenia wyposażone zostały w czytnik kart pamięci, a DCP-J715W i MFC-J617W w port PictBridge umożliwiający wydruk zdjęć bezpośrednio z aparatu fotograficznego.

Wygląd
Kompaktowa budowa nowych modeli sprawia, że zajmują one mało miejsca, a ich czarna obudowa wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Obsługę urządzeń ułatwia wyświetlacz LCD, którego przekątna wynosi do 8.2 cm (w modelach DCP-J515W, DCP-J715. i MFC-J615W; w pozostałych - 4.8 cm).

Ekologia
Urządzenia posiadają cztery oddzielnie pojemniki z tuszami, które można indywidualnie wymieniać i po zużyciu bezpłatnie przekazać do recyclingu - wystarczy wypełnić formularz na stronie www.brother.pl. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak "Energy Star" czy "Der Blaue Engel".

Urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję (istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancji do 3 lat na naprawę u klienta, po zarejestrowaniu na stronie www.brother.pl).

15 lat Wirtualnej Polski!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)