Nowości Black Point : tusze do drukarek Canon PIXMA

Nowości Black Point : tusze do drukarek Canon PIXMA

Nowości Black Point : tusze do drukarek Canon PIXMA
26.10.2009 14:57

Firma Black Point rozszerzyła swoją ofertę o zestaw tuszy do drukarek Canon PIXMA. Ich wydajność została zwiększona nawet do 117% w porównaniu z produktami OEM.

Nowe tusze Black Point to zestaw kartridży o zwiększonej wydajności w stosunku do materiałów oferowanych przez producentów OEM. Kartridże są zaopatrzone w kompatybilny chip, który gwarantować ma niezawodne działanie i umożliwia kontrolowanie zawartość zasobników. Nowy zestaw objęty jest dożywotnią gwarancją. - Oznacza to, że zaręczamy niezawodność naszych produktów przez cały czas ich eksploatacji, czyli do wyczerpania kartridży * mówi Paweł Matwijów, menadżer oferty w firmie Black Point. - Warto także pamiętać, że stosowanie produktów Black Point nie powoduje utraty gwarancji na drukarkę - podkreśla.

Obraz
© (fot. Black Point)

Ideą firmy Black Pointa jest umożliwianie użytkownikom dokonywania wyboru pomiędzy materiałami oferowanymi przez producentów drukarek, a materiałami alternatywnymi, które są równie dobrej jakości, mają większą wydajność, a przy tym można je kupić w atrakcyjniejszej cenie. Pozwala to na znaczne obniżenie kosztów druku. –. Staramy się na bieżąco wprowadzać nowe produkty, ponieważ zależy nam, żeby właściciele drukarek, które od niedawna są na rynku, takich jak Canon PIXMA IP 4700, także mieli możliwość oszczędzania – mówi Paweł Matwijów.

Zestaw do Canona to pięć kartridży oznaczonych symbolami BPC 520 BK (kolor czarny), BPC 521 BK (tusz photo, kolor czarny), BPC 521 C (kolor cyan), BPC 521 M (kolor magenta) BPC 521 Y (kolor yellow).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)