Mój mały czołg, gra nie dla pacyfistów

Mój mały czołg, gra nie dla pacyfistów

Mój mały czołg, gra nie dla pacyfistów
20.11.2008 11:13, aktualizacja: 20.11.2008 12:02

My Little Tank” to aplikacja, w której można nie
tylko dowodzić czołgiem, ale także zostać jego twórcą. Producent gry
umożliwił bowiem wybór koloru maszyny, uzbrojenia, tarczy i osłony
przed pociskami wroga. A ten ostatni nie śpi. W grze możemy zmierzyć
się z 5 rodzajami czołgów przeciwnika w 80 specjalnych misjach

Firma Astraware przygotowała dla wszystkich miłośników militariów grę, w której posiadacze telefonów iPhone i odtwarzaczy iPod touch mogą wcielić się w dowódcę czołgu. Z rozkazu generała mamy do wykonania arcytrudną misję, która nie obejdzie się bez otwarcia ognia.

My Little Tank” to aplikacja, w której można nie tylko dowodzić czołgiem, ale także zostać jego twórcą. Producent gry umożliwił bowiem wybór koloru maszyny, uzbrojenia, tarczy i osłony przed pociskami wroga. A ten ostatni nie śpi. W grze możemy zmierzyć się z 5 rodzajami czołgów przeciwnika w 80 specjalnych misjach. Każda z nich różni się celem, trudnością i terenem, na którym się rozgrywa (równina, pustynia, śnieg, bagno).

My Little Tank

Zadaniem gracza w większości misji jest zniszczenie wrogiego obiektu, albo wyeliminowanie przeciwnika, który zagroził naszemu państwu. Tu nie ma miejsca na dyplomację czy łagodne działania – „My Little Tank” to gra dla osób, które lubią od czasu do czasu coś rozwalić.

Aplikacja kosztuje w sklepie App Store 4,99 $. W dalszej części tekstu zamieszczamy krótki film prezentujący możliwości gry studia Astraware.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)