Gra, która nie pozwoli nudzić się w toalecie

Gra, która nie pozwoli nudzić się w toalecie

Gra, która nie pozwoli nudzić się w toalecie
Źródło zdjęć: © WP.PL
20.12.2010 14:33, aktualizacja: 20.12.2010 21:27

Firma SEGA zamierza uprzyjemnić nam czas spędzony w toalecie, wprowadzając specjalne pisuary z interfejsem „Toirettsu”. Pisuary SEGA wyposażone są w specjalne czujniki, które umożliwią sterowanie grą...

Kilkanaście lat temu posiadanie własnej konsoli do gier czy komputera nie było tak oczywiste jak dzisiaj. Dawniej, aby móc cieszyć się najnowszymi grami trzeba było wydawać kieszonkowe na automaty. Z biegiem czasu wirtualna rozrywka przeniosła się do naszych domów. Teraz większość zapalonych graczy posiada komputer z wydajną kartą graficzną lub konsolę do gier, które pozwalają na uruchamianie najnowszych tytułów. Firma SEGA zauważyła jednak niszę. Po tym jak konsole na stałe zadomowiły się w naszych salonach, próbuje wprowadzić je do toalet.

Każdy z nas ma inny organizm i u każdego funkcjonuje on trochę inaczej. Można jednak przyjąć, że jeśli przeciętnie każdego dnia wypijamy około 1,5 litra wody, to z toalety korzystamy 3-5 razy dziennie. Firma SEGA zamierza uprzyjemnić nam ten czas, wprowadzając do toalet specjalne pisuary z interfejsem "Toirettsu".

Pisuary SEGA wyposażone są w specjalne czujniki, które umożliwią sterowanie grą. Wystarczy w odpowiednim momencie skierować na nie strumień moczu. Aby grać konieczne będzie posiadanie niezwykle cennej umiejętności –. mianowicie chodzi o "sikanie na stojąco", które w tym przypadku można określić jako "sikanie zaawansowane". W związku z tym kobiety będą musiały obejść się smakiem i niestety zabraknie ich w toaletowych rankingach.

Gdzie będziemy mogli zagrać w "Toirettsu"? SEGA zamierza instalować swoje nowe konsole w restauracjach i sklepach. Poniżej, na załączonym materiale wideo została przedstawiona gra, w której użytkownik nagradzany jest punktami za celne oddawanie moczu. Ciekawe czy nowa rozrywka przyjmie się wśród graczy. Jeśli tak z pewnością pojawią się nowe pomysły na gry. Być może znajdzie się w śród nich taka, która będzie oferowała tryb wieloosobowy. Z drugiej strony chyba lepiej żeby do tego nie doszło. Chodzenie parami do męskiej toalety może wyglądać podejrzanie, a służby odpowiedzialne za utrzymanie czystości będą miały zdecydowanie więcej pracy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)