Mini Internet - Maxi możliwości

Mini Internet - Maxi możliwości

05.11.2008 13:43, aktual.: 05.11.2008 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kontent rozszerzony o dodatkowe serwisy tematyczne oraz galerie zdjęć, nowy layout, usprawniona nawigacja – Wirtualna Polska przebudowała serwis mini.wp.pl , dedykowany na telefony komórkowe i inne urządzenia przenośne typu MDA/ PDA.

Serwis mini.wp.pl zapewnia posiadaczom telefonów komórkowych dostęp do kluczowych serwisów portalu, w tym Wiadomości, Sportu, Filmu, Muzyki, Kobiety, Faceta, Pogody, Piłkarskiej Ekstraklasy, witryn Moto, Tech oraz Erotyka. WP udostępnia też „przez komórkę”. słowniki językowe, program 250 stacji telewizyjnych, repertuar kin, felietony Lecha Wałęsy, Tomasza Lisa, Magdaleny Środy, Jadwigi Staniszkis i Stanisława Kozieja.

Mini.wp.pl to również stały dostęp do poczty e-mail WP, informacji giełdowych oraz porównywarki cen serwisu zakupy.wp.pl. Przez telefon, za pośrednictwem mini.wp.pl, można również przeglądać oraz dodawać pliki wideo w serwisie studio.wp.pl, a także czytać i pisać bloogi w serwisie bloog.pl.

Obraz

„Od początku staramy się udostępniać użytkownikom komórek kluczowe serwisy i usługi WP. Te, które mogą być przydatne na co dzień i te, które stanowią dobrą rozrywkę. Prezentujemy wiadomości z kraju i świata, aktualności sportowe, kursy walut, notowania giełdowe, program TV, repertuar kin, newsy z sekcji Styl Życia, itp. –. mówi Paweł Janecki, koordynator projektu mini.wp.pl – Systematycznie rozbudowujemy serwis, wprowadzamy też do niego coraz to nowe podkategorie tematyczne. I tak, przykładowo, w dostępnym przez komórkę serwisie Kobieta pojawiły się takie podkategorie jak Żyj zdrowo czy Małżeństwo, w Techu – Komputery, Mobile, Internet, w Moto – Premiery, Testy, Porady.”

Mobilne serwisy na komórkę: Film, Kobieta, Tech, Facet, Moto, Erotyka zostały rozszerzone nie tylko o nowe podkategorie tematyczne, ale też o moduły galeriowe. Serwis Repertuar Kin wzbogacono o opisy filmów i zapowiedzi premier, a Program TV –. o opisy filmów i audycji telewizyjnych. Zwiększono też kontent sportowy; nowościami są: Formuła 1, Siatkówka, Koszykówka, Żużel oraz Tenis.

Serwisy, dzięki swojej budowie, są „lekkie”. i przystosowane także do małych wyświetlaczy telefonów komórkowych. Można więc swobodnie przeglądać galerie zdjęć, sprawdzać pocztę e-mail, itp.

„Urządzenia mobilne, zwłaszcza telefony komórkowe, przez które możemy dostarczać użytkownikom np. bieżące informacje, to dla nas bardzo ważny obszar działalności –. mówi Piotr Malec, Z-ca Dyr. Pionu Programowego ds. Serwisów Społecznościowych i Edukacyjnych – Nowa odsłona serwisu mini.wp.pl to kolejne ułatwienie dla obecnych i przyszłych użytkowników urządzeń mobilnych, dla których informacja czy rozrywka muszą być dostępne w każdym miejscu i o każdej porze.”

Wszystkie elementy serwisu mini.wp.pl są odpowiednikami serwisów WWW Wirtualnej Polski. Klienci sieci WPmobi, korzystający z oferty serwisu mini.wp.pl, nie uiszczają żadnych opłat za transfer danych w ramach promocji „100 MB”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)