Era przedłużyła "Pakiet Minut lub SMS-ów"

Era przedłużyła "Pakiet Minut lub SMS‑ów"

Era przedłużyła "Pakiet Minut lub SMS-ów"
17.01.2008 08:20

Era przedłużyła pakiet tanich minut i SMS-ów do wykorzystania w sieci, który dostępny jest w TakTak-u oraz systemie Era Mix.

"Pakiet Minut lub SMS-ów" został przedłużony do 15. stycznia 2009 roku.

Pakiet kosztujący 7,32 zł pozwala wykonać 25 minut połączeń wymienialnych na 100 SMS-ów - w ramach sieci Era, Heyah i stacjonarnych.

Aby zamówić pakiet, wystarczy skorzystać z szybkiego kodu _ 1221*X# _, gdzie X oznacza liczbę jednocześnie zamawianych pakietów.

Użytkownik może zamówić dowolną ilość pakietów. Minuty i SMS-y zawarte w pakiecie są rozliczane tak samo jak Erajednostki. Erajednostki mogą być wykorzystane zgodnie z zasadami opisanymi w cenniku TakTak i ofertach Era Mix.

Aktywacja pakietu nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zlecenia przez Użytkownika i zostanie potwierdzona SMS-em. Nie ma możliwości rezygnacji z zamówionego pakietu.

Korzystanie z minut lub SMS-ów zawartych w pakiecie jest możliwe pod warunkiem posiadania konta TakTak bądź ofert Era Mix ważnego na połączenia wychodzące oraz posiadania na nim kwoty w złotych, równej, co najmniej opłacie za jedną minutę połączenia krajowego, zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)