Maskotki czyszczące do telewizorów i monitorów LCD

Maskotki czyszczące do telewizorów i monitorów LCD

Maskotki czyszczące do telewizorów i monitorów LCD
Źródło zdjęć: © Hama
08.12.2009 10:42

Firma Hama Polska wprowadziła na rynek zabawne maskotki do czyszczenia monitorów lub telewizorów LCD oraz plazmowych. Zastosowane w nich włókna mikrofazy chłoną znacznie większe ilości kurzu i brudu niż tradycyjne materiały. Maskotki oferowane są pod 12 różnymi postaciami, dzięki czemu każdy domownik będzie mógł bez problemu wybrać ulubionego towarzysza łatwej walki z kurzem i brudem

Główną zaletą maskotek czyszczących Hama jest działanie włókien mikrofazy, z których każde jest 10. razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki temu są miłe w dotyku, miękkie i elastyczne. Na sucho bardzo skutecznie przyciągają kurz, zaś na mokro zapewniają efekt rozbijania cząsteczek brudu, które są następnie pochłaniane przed spodnią część każdej maskotki Hama.

Obraz
© (fot. Hama)

Zaletą mikrowłókien jest jednoczesne czyszczenie i polerowanie powierzchni bez pozostawiania smug i innych śladów. Nie ma też obaw o ewentualne uszkodzenie czyszczonej powierzchni. Dzięki maskotkom czyszczącym Hama można zrezygnować z bardziej kłopotliwych w użytkowaniu środków chemicznych. Maskotki Hama można wielokrotnie prać bez obaw o utratę właściwości czyszczących.

Sugerowana cena sprzedaży jednej maskotki Hama wynosi 11,99 zł. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)