Maskotki czyszczące do telewizorów i monitorów LCD

Maskotki czyszczące do telewizorów i monitorów LCD08.12.2009 10:42
Maskotki czyszczące do telewizorów i monitorów LCD
Źródło zdjęć: © Hama

Firma Hama Polska wprowadziła na rynek zabawne maskotki do czyszczenia monitorów lub telewizorów LCD oraz plazmowych. Zastosowane w nich włókna mikrofazy chłoną znacznie większe ilości kurzu i brudu niż tradycyjne materiały. Maskotki oferowane są pod 12 różnymi postaciami, dzięki czemu każdy domownik będzie mógł bez problemu wybrać ulubionego towarzysza łatwej walki z kurzem i brudem

Główną zaletą maskotek czyszczących Hama jest działanie włókien mikrofazy, z których każde jest 10. razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki temu są miłe w dotyku, miękkie i elastyczne. Na sucho bardzo skutecznie przyciągają kurz, zaś na mokro zapewniają efekt rozbijania cząsteczek brudu, które są następnie pochłaniane przed spodnią część każdej maskotki Hama.

288764075096422547
Źródło zdjęć: © (fot. Hama)

Zaletą mikrowłókien jest jednoczesne czyszczenie i polerowanie powierzchni bez pozostawiania smug i innych śladów. Nie ma też obaw o ewentualne uszkodzenie czyszczonej powierzchni. Dzięki maskotkom czyszczącym Hama można zrezygnować z bardziej kłopotliwych w użytkowaniu środków chemicznych. Maskotki Hama można wielokrotnie prać bez obaw o utratę właściwości czyszczących.

Sugerowana cena sprzedaży jednej maskotki Hama wynosi 11,99 zł. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)