Philips Headgroom QC5580 - strzyżarka dla samotnych

Philips Headgroom QC5580 - strzyżarka dla samotnych

Philips Headgroom QC5580 - strzyżarka dla samotnych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.06.2013 15:08

Philips wprowadza do swojej oferty nowe urządzenie przeznaczone dla zwolenników bardzo krótkich fryzur. Headgroom ma pozwalać na samodzielne dotarcie do trudno dostępnych miejsc dzięki obracającej się w zakresie 180° głowicy.

Zbliża się lato a wraz z nim wysokie temperatury. Wtedy też mężczyźni myślą o krótszych niż zwykle fryzurach, które doskonale sprawdzają się podczas wakacji. Headgroom umożliwia bardzo krótkie (od 0,5 do 15mm) strzyżenie włosów lub golenie głowy na gładko (0mm).

Dwie nasadki grzebieniowe umożliwiają ustawienie długości od 1 do 1. mm, a różnica między kolejnymi ustawieniami wynosi dokładnie 2 mm - można również użyć maszynki bez nasadki, aby przyciąć włosy do długości 0,5 mm. Z kolei specjalna nasadka do golenia głowy obraca się wraz z głowicą, docierając w zagłębienia znajdujące się nad karkiem.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Wskaźnik naładowania świeci na biało, gdy urządzenie jest w pełni naładowane, oraz miga na pomarańczowo, gdy pozostały czas pracy wynosi 1. minut. Akumulator NiMh działa do 60 minut po godzinie ładowania, a szybkie 10-minutowe ładowanie wystarcza na 10 minut działania. Maszynka ma wodoodporną konstrukcję, która po zakończonej pracy umożliwia umycie urządzenia pod bieżącą wodą.

Rekomendowana cena detaliczna - 309 PLN

Źródło: materiały prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)