Top 7 najlepszych golarek męskich do 300 zł

Top 7 najlepszych golarek męskich do 300 zł

Top 7 najlepszych golarek męskich do 300 zł
Źródło zdjęć: © Fotolia | LoloStock
06.08.2015 15:57
Obraz
© (fot. Fotolia / LoloStock)

Mówi się, że prawdziwemu mężczyźnie do higieny wystarczy mydło i trochę wody. Są jednak takie sytuacje, w których wypadałoby usunąć z twarzy zbędne owłosienie. Wtedy najlepiej sprawdzi się maszynka do golenia.

Jeśli rozejrzymy się po ulicy zobaczymy, że moda na zarost oraz brodę przeżywa swój renesans. Teraz już nikogo nie dziwi widok mężczyzny z brodą. Ponadto przybywa coraz więcej salonów, w których profesjonaliści odpowiednio zajmują się zarostem na twarzy. A może by tak samemu w domu zadbać o wygląd twarzy? W końcu jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Poniżej prezentujemy 7 najlepszych golarek do 300 zł, które obecnie są dostępne na rynku.

1. Eldom G47

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Eldom G47 posiada system potrójnych ostrzy, które dodatkowo uginają się zapewniając automatyczne dostosowywanie się głowicy do kształtu twarzy i szyi. Urządzenie jest wyposażone w wysuwany trymetr, który posłuży nie tylko do wykonania drobnych poprawek zarostu, ale również do przycinania wąsów oraz bokobrodów. Dużym atutem maszynki jest możliwość golenia zarostu zarówno na sucho, jak i na mokro. Bez ryzyka uszkodzenia umyjemy maszynkę pod bieżącym strumieniem wody. Golarkę firmy Eldom można kupić już za 60 zł.

2. Philips HQ6927/16

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

HQ 6927 to golarka posiadająca trzy głowice tnące i samoostrzące się ostrza Close Cut. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w system Flex & Float, dzięki czemu szybko dopasowuje się do kształtu szyi lub twarzy, za to ergonomiczny kształt zapewnia precyzyjny uchwyt i sprawne poruszanie golarką po powierzchni przeznaczonej do golenia.
Prezentowany model po 8 godzinach ładowania jest w stanie pracować przez 35 minut na baterii. Urządzenie kupimy w cenie 115 zł.

3. Babyliss E847E

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Golarka męska E847E marki Babyliss posiada 30-stopniową regulację długości strzyżenia od 0,5 mm do 15 mm. Urządzenie zasilane jest sieciowo, ale może również działać bezprzewodowo. Jedno ładowanie pozwala na 40 minutową nieprzerwaną pracę. Dodatkowo golarka posiada trymer, którego ostrza zostały wykonane ze stali nierdzewnej, a także przełącznik on/off oraz kontrolkę pracy. Zaletą produktu jest jego wodoodporność, dzięki czemu możemy korzystać z urządzenia pod prysznicem. E847E można kupić już za 150 zł.

4. Remington XR1330

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Remington XR1330 została wyposażona w dostosowujące się do rysów twarzy głowice z technologią ActiveContour XL. Golarka przy pełnym naładowaniu, które trwa 4 godziny, jest w stanie pracować przez około 50 minut. Można z niej korzystać zarówno na sucho, jak i na mokro.

XR1330 posiada wskaźnik LED ładowania oraz rozładowania. W wyposażeniu znajdziemy dodatkowo podstawkę ładującą oraz etui podróżne. Golarkę firmy Remington można kupić za 230 zł.

5. Zelmer ZSH23100

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Golarka foliowa SH2310 posiada poczwórny system tnący, czyli kombinację trzech bloków folii i zintegrowanego zespołu noży tnących, które golą zarost jeszcze bliżej skóry. Wykonuje ona ruchy 3D: góra-dół, prawo-lewo oraz przód-tył, dopasowując się do każdej krzywizny twarzy. Golarka jest przystosowana do golenia na sucho jak i na mokro. Jedno pełne ładowanie baterii wystarcza na 40 minut nieprzerwanej pracy. Prezentowany model posiada także w zestawie trymetr, który pomoże wystylizować brodę i podciąć baczki. Golarkę kupimy w cenie 230 zł.

6. BRAUN Series 3 350cc-4

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Golarka BRAUN 350cc Series 3 został wyposażona w potrójny system golący oraz dodatkowy trymer, który jest doskonałym narzędziem do przycinania baków, wąsów czy brody. Pełne naładowanie po 1 godzinie pozwala na 45 minut bezprzewodowego działania. Dzięki specjalnej folii - SensoFoil, golenie jest bardziej efektywne i wydajne, a skóra nie jest podrażniona. Urządzenie zostało również wyposażone w system FreeFloat składający się z trzech elementów tnących, co sprawia, że golarka dostosowuje się do każdego kształtu twarzy i różnych długości włosów. Prezentowany model jest wodoodporny i łatwoczyszczący, ponieważ nadaje się do mycia pod bieżącą wodą. Za to dzięki systemowi Clean&Renew mamy możliwość automatycznego czyszczenia, smarowania i ładowania golarki dzięki naciśnięciu jednego przycisku. Golarkę firmy Braun kupimy w cenie 245 zł.

7. Panasonic ES RT81 S503

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Panasonic ES-RT81-S503 to golarka, która dzięki funkcji Wet&Dry umożliwia golenie zarówno na sucho, jak i na mokro. Urządzenie posiada ruchomą głowicę, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasowuje się do konturów i kształtów twarzy. Funkcjonalności urządzeniu dodaje wysuwany trymer do łatwego regulowania baczków, wąsów czy brody. Prezentowany model posiada silnik liniowy - 10 000 ruchów na minutę oraz wbudowany wyświetlacz. Golarka jest zasilana akumulatorowo. Czas pełnego ładowania wynosi 1 godz., natomiast czas pracy to 45 min.
Komfort użytkowania zwiększa możliwość mycia urządzenia pod wodą, dzięki wodoodpornej obudowie. W zestawie znajdziemy praktyczną saszetkę podróżną oraz stację ładująco - czyszczącą. Urządzenie kupimy w cenie 290 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)