Kto jest najbardziej zadowolony z telefonu?

Kto jest najbardziej zadowolony z telefonu?

Kto jest najbardziej zadowolony z telefonu?
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
27.09.2010 20:37

Najbardziej usatysfakcjonowanymi użytkownikami smartfonów są właściciele iPhone'ów. W przypadku tradycyjnych telefonów prym wiedzie LG - wynika z analiz przedstawionych przez JD Power

Najbardziej usatysfakcjonowanymi użytkownikami smartfonów są właściciele iPhone'ów. W przypadku tradycyjnych telefonów prym wiedzie LG - wynika z analiz przedstawionych przez _ JD Power _.

W tysiącpunktowej skali najwięcej "oczek" swoim telefonom przyznali właściciele iPhone'ów - 800. To czwarty z kolei najwyższy wynik produktów Apple. Na drugim miejscu znalazła się Motorola (791), natomiast na ostatnim stopniu podium - HTC (781).

Obraz
© Najwięcej osób jest zadowolonych z iPhone'a (fot. Apple)

Wśród tradycyjnych telefonów na pierwszym miejscu znalazł się LG z wynikiem 73. oczek. I również był to czwarty z rzędu najwyższy wynik tego producenta, który zdobył najwyższe oceny w czterech kategoriach dla tej grupy urządzeń. Na drugim miejscu uplasował się Sanyo (712 punktów), natomiast na trzecim - Samsung (709).

Przy ocenianiu smartfonów brano pod uwagę ich wygodę obsługi (30% całkowitej oceny), wygląd (30%), funkcje (20%) oraz żywotność baterii (20%). W przypadku tradycyjnych telefonów, waga ocen wyglądała następująco: prostota obsługi (26%), system operacyjny (24%), wygląd (23%), funkcje (19%) oraz żywotność baterii (8%).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)