iPhone 7 nie jest wodoodporny? Tylko tyle wytrzymał w wodzie

iPhone 7 nie jest wodoodporny? Tylko tyle wytrzymał w wodzie

iPhone 7 nie jest wodoodporny? Tylko tyle wytrzymał w wodzie
Źródło zdjęć: © Apple
26.09.2016 11:27, aktualizacja: 26.09.2016 12:11

Wodoodporny iPhone 7 wcale nie jest wodoodporny? Podobno nie wytrzymał więcej niż 30 sekund w wodzie.

Wodoodporność najnowszego iPhone'a sprawdził Austin Evans, który na YouTube prowadzi swój kanał - recenzuje elektronikę. Evans zanurzył smartfon w wodzie. Co prawda działa, ale wystarczyło 3. sekund w misce, by główny przycisk zepsuł się, a aparat doszczętnie zalał.

Norma IP6. miała gwarantować, że telefon wytrzyma metr pod powierzchnią wody nawet 30 minut. No właśnie, miała, bo najnowszy smartfon od Apple'a spisał się na medal jedynie przez pół minuty. Austin opowiada, że usterkę głównego przycisku zauważył dopiero następnego dnia po teście. Chwilę później odkrył zalany aparat. Niestety youtuber nie wie, jak woda znalazła się w środku urządzenia.

Wiedzieliście, że Apple nie objęło gwarancją zniszczeń, które spowodowane będą zalaniem iPhone'a 7? Zobaczcie reklamę telefonu - koniecznie zwróćcie uwagę na koniec wideo i napis, który znajduje się na samym dole.

Jak donoszą dobreprogramy.pl Austin Evans nie przeprowadził tego testu specjalnie. iPhone 7 znalazł się w wodzie zupełnym przypadkiem, podczas pozowania do ujęcia jednego z filmów.

Za: dobreprogramy.pl

_ ew _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)